Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

HAVA - muzyka z Azerbejdżanu

HAVA - muzyka z Azerbejdżanu

reklama
data Data: 01 lutego 2019, piątek

godzina Godzina rozpoczęcia: 20:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Worek Kości, ul. Bagatela 10 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Takich dźwięków jeszcze w Worku nie było! Znów chcemy Was zaskoczyć, zauroczyć, porwać muzycznie! HAVA gra azerbejdżańską muzykę ludową, którą charakteryzuje duża ekspresja i głęboka emocjonalność brzmienia. Muzycy zostawiają też miejsce na improwizację, zapewniając niepowtarzalny charakter koncertów: w trakcie każdego występu zespołu powstaje unikatowa mieszanka przygotowanych wcześniej melodii i spontanicznie powstających dźwięków.

Skład zespołu HAVA:

Gamid Ibadullayev - gra na instrumentach perkusyjnych, djembe i bałabanie; muzyk i artysta wizualny. Założył eksperymentalną formację „Gamid Group”, z którą współtworzy m.in. kompozycje do autorskich filmów. Jego twórczość w dużym stopniu opiera się na muzyce improwizowanej. Gamid współpracuje z wieloma artystami sceny eksperymentalnej, etnicznej i jazzowej.

Monika Kościelna – skrzypaczka, rozpoczęła przygodę z muzyką w wieku 4 lat. Po dość burzliwej ścieżce edukacji ukończyła The Guildhall School of Music and Drama w Londynie, zdobywając tytuł Master of Performance with Merit. Pobyt w Londynie był dla Moniki przełomowy i niezwykle rozwijający. Miała okazję współpracować z takimi artystami jak Leonidas Kavakos czy Valery Gergiev. Zdobyła znaczne doświadczenie jako muzyk sesyjny, nagrywając zarówno dla początkujących zespołów, jak i do holywoodzkich produkcji w Abbey Road Studios. Obecnie Monika jest skrzypaczką działającą na terenie Warszawy. Współpracuje z Filharmonią Dowcipu Waldemara Malickiego, jest też zaangażowana w projekty klasyczne i folkowe zarówno w kraju jak i za granicą.

Leszek Wypych – gitarzysta, absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Występuje z różnymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi. Tworzy i nagrywa muzykę do filmów i spotów TV. Leszek współpracuje z wieloma wykonawcami, porusza się w różnych stylistykach muzycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej: link

Cocktail Bar Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa
start godz. 20.00
Wstęp wolny. Rezerwacje miejsc: Messenger: link / mail: worek@worekkosci.pl / telefon:
783 666 868
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site