Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Kobiece przyjaźnie; temperatury, zjawiska pogodowe i odcienie

Kobiece przyjaźnie; temperatury, zjawiska pogodowe i odcienie

reklama
data Data: 27 lutego 2019, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 10:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, Różana (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Dla mnie, kobiety, relacje z innymi kobietami są bardzo ważne. Równocześnie dzieją się w nich i bardzo inspirujące, jak i niekiedy trudne rzeczy. Jest tu i niesamowita bliskość, bo nie jako wręcz całym ciałem i sercem potrafimy ze sobą empatyzować, jest inspiracja, a niekiedy też nutka rywalizacji, są odcienie wszystkich emocji. Czy inne kobiety pokazują nam to, czego nie lubimy w sobie czy też, inaczej, niesie nas z nimi coś wspólnego, jakaś podobna droga, doświadczenia? Co mi dają i z czym mnie konfrontują? Jak dzięki tym informacjom odczytywać, co jest dla mnie ważne? Ja w nich widzę jakby wszystkie możliwe temperatury, zjawiska pogodowe i kolory. :)

Chciałabym Was zaprosić na BEZPŁATNY warsztat, który przybliży nam choć trochę ten temat.

O prowadzącej:
Tamara Szweryn-Jarecka - Jestem psychoterapeutką w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces w trakcie Szkolenia Dyplomowego pod stałą superwizją. Odnajduję w sobie dwa zupełnie różne aspekty. Jeden z nich twardo stąpa po ziemi – absolwentka SGH po dwóch kierunkach: Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne, studia doktoranckie na SGH w Kolegium Zarządzania i Finansów. Pracuję jako audytor i analizuję różne aspekty funkcjonowania firm i ich struktur.
Psychoterapią zainteresowałam się będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem 16 lat temu, gdy matematyczną logiką nie mogłam objąć tych wszystkich procesów, które zadziewały się w moim ciele, w moich uczuciach i w rodzinie. Od tego momentu fascynuje mnie wszystko, co wpływa na kształtowanie się człowieka, na to, że staje się taki a nie inny. Uczestniczyłam przez 8 lat w kręgach mam i w kręgach kobiet, zgłębiając doświadczenia indywidualne swoje i koleżanek, jak i te bardziej kulturowe i kolektywne. Mam trzy córki (15 lat, 12,5 roku, 10 lat), męża i dwa koty – kilka zupełnie różnych światów, na które próbowałam i próbuję znaleźć miejsce i połączyć je, uwzględniając tysiące konfliktów interesów. Bardzo cenię swoje doświadczenie życiowe jako mamy.
Przez trzy lata prowadziłam sklep z rękodziełem „Radosna Twórczość”, gdzie organizowałam warsztaty rozwojowe, np. „Letnie darcie pierza czyli kobiece wieczorki”, „Lato w mieście”, wspólne szycie zająców, aniołków i lal, ozdabianie przedmiotów drewnianych i z papier-mache, podstawy decoupage’u dla dorosłych.
Jestem współzałożycielką i członkiem zarządu Stowarzyszenia „Poczucia”, które zajmuje się edukacją, rozwojem i terapią.
Odbywam obecnie praktyki w Hospicjum Domowym z seniorami, dla których mam wiele sympatii i których głębokie doświadczenie życiowe bardzo mnie interesuje.
Praktykuję jogę kundalini. Interesuje mnie szamanizm. Kocham zwierzęta, z zapałem pielęgnuję rośliny. Lubię grać z moją rodziną w rozmaite gry planszowe.

Kontakt z organizatorką: link

Proszę o zgłoszenie mailowe lub esemesowe potwierdzające udział ze względu na konieczność zadbania o uczestników i wynajęcie odpowiedniej sali.
SMS: 600 388 162
Mail: tamaras@op.pl
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site