Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Bezpłatny seans filmowy w ramach BP 2019: ZABAWA, ZABAWA

Bezpłatny seans filmowy w ramach BP 2019: ZABAWA, ZABAWA

reklama
data Data: 17 stycznia 2019, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 20:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Multikino Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
17 STYCZNIA (czwartek), godz. 20.00 ZABAWA, ZABAWA, reż. Kinga Dębska, scen. Kinga Dębska, Mika Dunin. Wstęp na podstawie bezpłatnych kart.

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film ZABAWA, ZABAWA, w terminie 11-13 STYCZNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila wpisz ZABAWA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 14 stycznia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Nie zostałeś wylosowany? 16 stycznia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 16 stycznia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

UWAGA!
1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Zabawa, zabawa w dniu 17.01.2019 r.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site