Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

92. Czwartek Social Media w Warszawie

92. Czwartek Social Media w Warszawie

reklama
📅 Data: czwartek, 24 stycznia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na pierwszy czwartek w tym roku w Warszawie! ⚡

Kto wystąpi tym razem?

1. Bohumil Pokstefl - CEO startupu Kontentino
Temat prezentacji: „How to understand Facebook metrics in the right way. How to create perfect social report for clients”.
Prezentacja to rozwinięcie wyników badań własnych Kontentino. UWAGA: prezentacja odbędzie się w języku angielskim.
Bohumil studiował w Kopenhadze na kierunku Zarządzenie innowacjami. W jego CV znajdziecie m.in. pracę w West Virginia University, gdzie odpowiadał za strategie marketingowe dla centrum innowacji i startupów.
Do rodzinnej Słowacji wrócił w 2016 roku, gdzie otrzymał propozycję dołączenia do zespołu Triad Advertising, a konkretnie - przejęcia opieki nad wewnętrznym narzędziem, Kontentino. Po dwóch latach Kontentino stało się autonomicznym bytem wykorzystywanym przez ponad 500 klientów na całym świecie - zarówno marek takich jak Volvo czy piwo ASAHI oraz agencji m.in. BBDO, Ogilvy czy też VML.

2. Antoni Szczepaniak - marketer w firmie Surge Cloud
Temat Antoniego: Zasięgowy fanpage od zera w 2019 roku.
Antoni pracuje w firmie Surge Cluod, wdrażającej innowacje w handlu stacjonarnym, a także w aplikacji Petpit, dla właścicieli zwierząt. Zajmuje się głównie zagadnieniami związanymi ze strategią komunikacji marki, a także marketingiem cyfrowym. Miłośnik literatury beletrystycznej, a także biograficznej.

3. Paweł Choiński z IDG Polska
Temat: Video 2019 - wszystko już było, nic nowego nie będzie 😉
Więcej o temacie Pawła: Zalewa nas fala euforii dotyczącej wykorzystania wideo... do wszystkiego. Statystyki oglądalności rosną, konwersje rosną liniowo, liczba ekspertów od video rośnie geometrycznie, a twórcy raportów prześcigają się w coraz bardziej optymistycznych prognozach - nic tylko nagrywać.
Jak w tej euforii wyłapać faktyczne trendy na rynku wideo i wykorzystać je w praktyce? Co się sprzedaje? Co się udaje, a co nie ma szans na realizację w firmach klientów? Live czy VOD? Czy produkcja wideo musi być droga? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w trakcie mojej krótkiej i skromnej prezentacji.
Paweł Choiński, Twórca i szef studia TV w IDG Poland - Z branżą wideo związany od ponad 10 lat. Realizuje projekty wideo dla największych firm technologicznych w kraju. Od ponad 9 lat prowadzi projekt webinariów IT dla IDG Poland (ponad 800 zrealizowanych transmisji).

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę