Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wybory Miss Polski na wózku 2014

Wybory Miss Polski na wózku 2014
📅 Data: sobota, 16 sierpnia 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Bemowo (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Bemowskie Centrum Kultury oraz Fundacja Jedyna Taka w imieniu wszystkich partnerów i uczestniczek ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie jakim niewątpliwie jest Gala Finałowa Miss Polski na wózku 2014, która odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 19:30 w Amfiteatrze w parku Górczewska na warszawskim Bemowie. Całość poprzedzi piknik integracyjny, który rozpocznie się o godzinie 14:00.

Honorowy patronat nad Galą Finałową objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy P. Hanna Gronkiewicz - Waltz. Ten wyjątkowy konkurs ma za zadanie zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością w społeczeństwie.

Trwające miesiąc wcześniej Warsztaty Finalistek przygotowały kandydatki do występu podczas Gali Finałowej. Finalistki wzięły udział w wielu zajęciach takich jak: choreografia, sesje fotograficzne, kurs pielęgnacji ciała, stylizacja, brafitting, kurs wizażu, a także części artystycznej \"pod osłoną sztuki\" czyli malowanie osłon na wózki, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Podczas występu dziewczyny zaprezentują swoje sylwetki co pomoże zebranemu tego wieczora Jury wybrać nową Miss Polski na wózku 2014, która przez najbliższy rok będzie piastować tytuł Najpiękniejszej Polki poruszającej się przy pomocy wózka.

14.00-19.30 Piknik Integracyjny: liczne atrakcje, wystawcy, konkursy
19.30-21.00 Gala Finałowa Miss Polski na wózku 2014
Razem zmieniajmy wizerunek osób z niepełnosprawnością i angażujmy się w działania na rzecz integracji społeczeństwa i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
Miejsce: Amfiteatr Bemowo, ul. Raginisa, wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę