Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Miłość i co dalej? - spotkanie z Tatianą Mindewicz-Puacz

Miłość i co dalej? - spotkanie z Tatianą Mindewicz-Puacz

reklama
data Data: 15 stycznia 2019, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Chodakowska 19/31 Księgarnio - kawiarnia Psyche (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na spotkanie z Tatianą Mindewicz - Puacz wokół książki "Miłość. I co dalej?"

Autorka ciepło przyjętej książki "Luz. I tak nie będę idealna" jest doradcą i trenerem w zakresie strategii komunikacyjnych, ekspertem ds. kampanii społecznych, trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym coachem (ICC) i psychoterapeutą (IPZ). Często także można zobaczyć ją w programach telewizyjnych w roli eksperta.

O jej ostatniej książce "Miłość. I co dalej?" wydawnictwo pisze tak:

"Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość…najważniejsze to się zakochać, a potem wszystko stanie się samo, będziemy żyli długo i szczęśliwie. Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje, czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność lub lęk?

Dwoje samotnych ludzi w związku nie jest zjawiskiem należącym do rzadkości. Oddalanie się od siebie nie następuje jednego dnia, zazwyczaj nie poprzedza go spektakularne wydarzenie. Pierwsze oznaki są prawie niezauważalne lub występują tylko u jednej osoby. Jak je rozpoznać? Co zrobić, żeby nie dopuścić do pogłębienia kryzysu? Jak zadbać o bliskość, pielęgnować intymność a przede wszystkim nauczyć się słuchać się wzajemnie z uważnością?

Tym razem autorka pokazuje nie tylko punkt widzenia kobiet, ale także sposób w jaki mężczyźni mogą postrzegać trudności w relacjach. Uwrażliwia na cienką granicę pomiędzy tym, za co jesteśmy odpowiedzialni sami, a tym czego możemy i powinniśmy oczekiwać od naszego partnera lub partnerki.

Tatiana Mindewicz-Puacz pisze tę książkę przede wszystkim jako kobieta, pełna empatii dla swoich bohaterek, świadoma, że mogłaby być jedną z nich. Choć czerpie obficie ze swojego doświadczenia w pracy terapeutycznej oraz coachingowej, nie ocenia, nie daje instrukcji, nie poucza. Pomaga zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na relację z ukochaną osobą."

tatianamindewiczpuacz.pl
wydawnictwoagora.pl

Spotykamy się w księgarnio - kawiarni Psyche, w budynku Uniwersytetu SWPS (Warszawa). Chodakowska 19/31, poziom -1, godzina 18.00 - czekamy na Ciebie :)
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site