Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

„Smoki!” w Centrum Janki

„Smoki!” w Centrum Janki

reklama
data Data rozpoczęcia: 26 stycznia 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

data Data zakończenia: 27 Stycznia 2019

miejsce Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Janki (pokaż na mapie)
Opti Taxi
W dniach 26-27 stycznia w godzinach 11.00-18.00 Centrum Janki zaprasza całe rodziny na wydarzenie towarzyszące premierze filmu animowanego „Jak wytresować smoka 3”. W programie wydarzenia m.in. smocze atrakcje oraz gry i zabawy z nagrodami, w tym bilety do magicznego parku LEGENDIA.
Kolejna odsłona super popularnej serii „Jak wytresować smoka” ponownie zabierze widzów do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Jeszcze raz spotkamy się z Czkawką, Szczerbatkiem i innymi bohaterami, którzy skradli serca widzów na całym świecie. Przed nami mnóstwo nowych przygód i … zdradzimy tylko, że Szczerbatka spotka wielka smocza miłość.
Przedsmak kinowych atrakcji będzie można doświadczyć już podczas najbliższego wydarzenia w Centrum Janki, gdzie na klientów oraz fanów animacji „Jak wytresować smoka” czekają trzy smocze strefy:
 Leć na smoku, czyli kręcimy zwiastun z najmłodszymi klientami Centrum Janki w roli głównej. Każdy uczestnik zabawy otrzyma w prezencie 30-sekundowy film z podróży na smoczym grzbiecie ze swoim udziałem;
 Wioska Wikingów, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w grach sprawnościowych, a po zebraniu sprawności (czterech naklejek) otrzymają filmową pamiątkę;
 Strefa Playmobil Dragons, czyli zabawa kolorowymi smoczymi figurkami.
Uzupełnieniem wydarzenia będą smocze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. bilety do magicznego parku LEGENDIA – największego tematycznego parku rozrywki w Polsce.
„To będzie prawdziwe wejście smoka! Specjalnie z okazji startu ferii zimowych zabierzemy najmłodszych klientów Centrum Janki do świata, który można oglądać w filmie animowanym ‘Jak wytresować smoka 3’. Zapraszamy całe rodziny do Wioski Wikingów, udziału w konkursach z nagrodami, a także wspólnego tworzenia zwiastuna filmu z podróży na smoczym grzbiecie” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.
Udział w wydarzeniu „Smoki!” w jest bezpłatny. Film „Jak wytresować smoka 3” będzie można oglądać w kinach od 15 lutego 2019 roku.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site