Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

JAK POPRAWIĆ SWOJE ŻYCIE SEKSUALNE? WEŹ UDZIAŁ W BADANIU i PROGRAMIE ZDROWOTNYM: PRAKTYKA MINDFULNESS W CELU POPRAWY JAKOŚCI ŻYCIA SEKSUALNEGO – WARSZAWA i OKOLICE

reklama
data Data: 06 marca 2019, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Południe
Opti Taxi
Mindfulness (uważność) to stan świadomości, intencjonalnego i nieoceniającego kierowania swojej uwagi na to, czego doznaje się „tu i teraz” – nie wybiegając myślami w przyszłość, nie wracając do przeszłości. Często mindfulness utożsamiany jest z medytacją, ale pojęcie to jest znacznie szersze i obejmuje postawę życzliwej uwagi na swoje doznania, uczucia i myśli, doświadczane każdego dnia, w każdej sytuacji. Od wielu lat na całym świecie prowadzone są warsztaty i treningi uważności.

Dotychczas udowodniono, że wpływają one pozytywnie na radzenie sobie z lękiem, stresem, ułatwiają koncentrację, uspokajają, pomagają osobom cierpiącym na bezsenność, z powodu bólu, chorującym na depresję.

Nazywam się Izabela Jąderek, jestem psychologiem i doktorantką Uniwersytetu SWPS. Zapraszam Panie do wzięcia udziału w prowadzonym przeze mnie anonimowym i bezpłatnym badaniu, w którym chcę sprawdzić, czy i w jakim stopniu techniki uważności pomagają w poprawie życia seksualnego. W Polsce będzie to pierwsze takie badanie, a dotychczas ich skuteczność potwierdzono jedynie w Stanach Zjednoczonych. Badanie to zostało pozytywnie zaopiniowane przez Komisję Etyczną Uniwersytetu SWPS.

SZUKAM: kobiet w wieku od 20 do 45 lat, które doświadczają trudności w funkcjonowaniu seksualnym od minimum 6 miesięcy:
1) zaburzenia orgazmu, 2) obniżenie lub brak zainteresowania seksualnego, 3) bolesność podczas stosunku, 4) niemożność odbycia stosunku z uwagi na zaciśnięcie mięśni pochwy
lub: nie doświadczają trudności w funkcjonowaniu seksualnym, ale chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego

Do badania mogą zostać zakwalifikowane tylko osoby:
- orientacji heteroseksualnej (ze względu na narzędzia stosowane jedynie do badań osób heteroseksualnych)
- podejmują aktywność seksualną
- mogą uczestniczyć w spotkaniach grupowych (4 spotkania) i poświęcić 3-4 razy w tygodniu czas (około 50 minut) na wykonanie „pracy domowej”

NA CZYM POLEGA BADANIE I CO NALEŻY ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ:
1) zgłosić się na adres email: badanie.uwaznosci@gmail.com
2) następnie przeprowadzę krótką rozmowę kwalifikacyjną przez telefon
3) po zakwalifikowaniu wyślę link do strony link prośbą o wypełnienie kwestionariuszy (ok. 40 min)
4) udział w 4 spotkaniach grupowych (raz w tygodniu, tego samego dnia, około 2,5h – udział w spotkaniu nie wiąże się z koniecznością mówienia o sobie, wypowiadania się na forum grupy, udziału w ćwiczeniach w parach, dotykiem innej osoby) oraz wykonywanie „pracy domowej” między spotkaniami
5) wypełnienie tych samych kwestionariuszy po zakończeniu spotkań
6) wypełnienie tych samych kwestionariuszy 3 miesiące po zakończeniu spotkań.
W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt pod adresem: ijaderek@st.swps.edu.pl

Dane są przechowywane wyłącznie w do celów realizacji badania. Po zakończeniu badania chętnie podzielę się jego wynikami przesyłając je na podany wcześniej adres email.

Przetwarzanie danych osobowych na potrzeby badania (kontakt telefoniczny w celu kwalifikacji do badania oraz adres email do przesłania materiałów) odbywa się z zasadami pełnej poufności i bezpieczeństwa z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (dyrektywa 95/46/WE, znanej jako RODO). Dane nie będą udostępniane żadnym osobom trzecim) i będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji badania i ustalonych zasadach.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site