Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

HOT bez Cenzury! Spotkanie klubu mówców House of Toastmasters

HOT bez Cenzury! Spotkanie klubu mówców House of Toastmasters

reklama
📅 Data: czwartek, 07 lutego 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:45

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, SWPS, Chodakowska 19/31 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


BOOM!
Ruszamy z zupełnie nową serią spotkań Toastmasters.
W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na cykl spotkań "HoT Bez Cenzury". Łączymy naukę przemawiania z doskonałą zabawą i ogromną dawką humoru. Wybuchowe mowy nie tylko rodem ze stand-upu, najgorętsze sesje gorących pytań wszech czasów oraz wiele innych atrakcji, które rozbawią Cię do łez. Każde spotkanie jest inne, ale obiecujemy, że każde kolejne będzie przynajmniej dwa razy bardziej zabawne i rozrywkowe niż poprzednie.
Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się sam!

House of Toastmasters jest jedynym warszawskim klubem Toastmasters działającym na Warszawskiej Pradze. Powstaliśmy w styczniu 2016 roku. Od tamtego czasu zrzeszamy ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk zarówno biznesowych jak i akademickich.

Spotykamy się, aby doskonalić swoje umiejętności wystąpień i przemawiania publicznego oraz umiejętności przywódczych. Spotkania odbywają się w formie warsztatów w języku polskim. Każde jest prowadzone przez inną osobę – Toastmastera Wieczoru – przez to jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Na scenie można zobaczyć i posłuchać mówców, którzy prezentują przygotowane przez siebie przemówienia lub projekty. Dodatkowo każdy ma możliwość przełamać swoje lęki przed wystąpieniami publicznymi biorąc udział w tak zwanej sesji gorących pytań czyli improwizowanych odpowiedziach na niewygodne pytania.

W naszym klubie stawiamy na naukę i rozwój po przez zabawę z dużą dawką humoru. Dlatego prowadzimy comiesięczny cykl spotkań „HoT Bez Cenzury”. Chcemy w ten sposób rozwijać nasze zdolności przemawiania humorystycznego, stand up, opowiadania zabawnych historii oraz dowcipów. HoT Bez Cenzury ma luźniejszą formułę niż standardowe spotkania. Swobodna i humorystyczna atmosfera stwarza wyjątkową okazję do przełamania swoich lęków przed występami publicznymi.

Zapraszamy zarówno gości jak i mówców chętnych sprawdzić się w mowach humorystycznych.

Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 18:45 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, ul. Chodakowska 19/31 w Sali N126 na pierwszym piętrze.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: spotkanie warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę