Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Gołe panie - Wystawa Julii Mirny w Cloudmine

Gołe panie - Wystawa Julii Mirny w Cloudmine

reklama
data Data: 14 lutego 2019, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Cloudmine, Paryska 17 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Przyszedł czas na trzecią wystawę pod chmurką i to w Walentynki! Po spotkaniu z Jagną Wróblewską i Tymkiem Jezierskim zapraszamy na wernisaż grafik Julii Mirny, autorki naszej pierwszej identyfikacji wizualnej.

Cieszymy się bardzo, że specjalnie dla Cloudmine przygotuje serię grafik Gołe Panie, które będzie można kupić podczas wernisażu i wystawy oraz na naszej stronie: link

Julia Mirny - Ilustratorka, graficzka, art. director. Absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Tworzy ilustracje, animacje, plakaty festiwalowe i filmowe, okładki płyt muzycznych. Od 2015 r. współpracuje z TVP Kulturą i jest odpowiedzialna za dwie ostatnie oprawy wizualne stacji. Jej ilustracje promowały ogólnopolską kampanię launchującą magazyn Vogue Polska. Autorka corocznej identyfikacji graficznej pikniku literackiego Biblioteki Narodowej „Imieniny Jana Kochanowskiego”. Zdobyła wiele nagród za ilustracje i oprawy graficzne (4 srebrne miecze w konkursie KTR 2014 i 2016 w kategorii Ilustracja i Film oraz główną nagrodę Projekt Roku 2013 STGU za ilustracje. Współpracowała ze Smoczyńską przy dwóch filmach „Córki Dancingu” i „Fuga”. Dodatkowo tworzyła dla klientów takich jak: Stołeczna Estrada, Łódzka Szkoła Filmowa, Instytut Adama Mickiewicza, Instytut Polski w Kijowie, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF), Stowarzyszenie Filmowców Polskich i Studio Munka, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu, Muzeum Historii Żydów Polskich, Warner Music Poland, oraz dla magazynów: Kukuk, Przekrój, Kikimora, Machina. Była art. director w Change Integrated i Isobar Poland.

Wernisaż 14.02 godz. 18.00
Wystawa do 14.03 na Paryskiej 17

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenie



Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site