Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokaz Diversion End // Wernisaż w Art Sułek Space

Pokaz Diversion End // Wernisaż w Art Sułek Space

reklama
📅 Data: piątek, 01 marca 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Underground wkracza do Konesera! Diversion End, komiksowa opowieść o wyrzutkach z Nowej Warszawy, rozbłyśnie w miejscu, w którym wszystko się zaczęło. To w Koneserze padł pierwszy klaps próbnych zdjęć.

Zapraszamy tych, co widzieli i tych, co nie widzieli. Projekcja filmu, dyskusja z autorami i... sekretny after w pakiecie! Dołączcie do nas!
(Więcej informacji o filmie niżej w tym opisie)

Będziecie mogli obejrzeć też prace wspaniałych artystów z którymi kochamy przebywać i pracować. Którzy inspirują nas do tworzenia i bycia sobą. To dzięki nim jesteśmy kim jesteśmy. Dorota Łacek Gorczyca i Marek Sulek towarzyszyli Diversion End od samego początku a ich prace są od lat widoczne na artystycznej mapie Polski i świata. Mieliśmy wielki zaszczyt na niektórych z tych prac się pojawić.

Obrazy Doroty Gorczycy, ukazujące dwa różne oblicza w świetle i ciemności, wykonane jej autorską techniką zapewnią unikalne doświadczenie.

Prace Marka Sułka, które będziecie mogli zobaczyć w Art Sułek Space, to zarówno hipnotyzujące obrazy jak i rzeźby, które od wielu lat zdobią przestrzeń miejską Warszawy w tym Praskiego Centrum Koneser.

DIVERSION END (96 min.)
Twórcy: Michal Krzywicki, Dagmara Brodziak, Łukasz Suchocki
Film jest hołdem dla kina lat 90-tych oraz pulpowych filmów klasy B. Opowiada o nieśmiałym Olegu nieudolnie próbującym sprostać wymagającym potrzebom seksualnym swojej kobiety. Chcąc zabawić się z nią na jej sposób pożycza od swojego kumpla policjanta broń. Podczas zabawy pistolet wypala. Kobieta umiera. Oleg i jego kumpel mają teraz problem, który muszą rozwiązać. Na ich drodze stają dwie prostytutki, które tylko pogarszają ich sytuację. Historia ma miejsce w fikcyjnej Nowej Warszawie.

O NAS:

“Film Krzywickiego jest naprawdę dopieszczony estetycznie i sprawny na poziomie dialogów i zwrotów akcji, łączy polskie realia ze światem mającym swoje miejsce chyba tylko na mapie popkultury. Mamy więc masę postaci, scen (walka dwóch dilerów, w tym jednego czarnoskórego z białą tęczówką na tle muralu z Jezusem), cytatów i odwołań (Bonnie&Bonnie), które zostały błyskotliwie połączone z pierogami, Wroną i polskim komisariatem.”
Emilia Konwerska, Krytyka Polityczna

„Diversion End to fascynujący projekt i jedna wielka zgrywa oraz zabawa, która działa na zmysły, wyobraźnię i dostarcza wiele satysfakcji podczas seansu. Całość wymyka się konwenansom, nie próbuje być grzeczne, a autorzy szarżują jak tylko mogą, wierząc w widzów, którzy bez problemu odczytają większość zaprezentowanych follow-upów.“
Krzysztof Połaski, telemagazyn.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: film impreza wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę