Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Metoo - czy polskie media zdały egzamin?

Metoo - czy polskie media zdały egzamin?

reklama
📅 Data: poniedziałek, 04 marca 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Faktyczny Dom Kultury, ul. Gałczyńskiego 12 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Od początku akcji #metoo minęły już prawie dwa lata. W mediach na całym świecie powstało przez ten czas mnóstwo materiałów w różnej formie i zakresie podejmujących ten temat. A w Polsce? O tym, jak do tematu podeszły polskie media i czego dzięki tej akcji dowiedzieliśmy się o naszym społeczeństwie, ale i dziennikarstwie - o tym z zaproszonymi gośćmi: Pauliną Reiter (Wysokie Obcasy), Pawłem Sulikiem (TOK FM) i Patrycją Wieczorkiewicz (freelancerka) rozmawiać będzie Magdalena Kicińska (Pismo.Magazyn Opinii).

Paulina Reiter, redaktorka i autorka tygodnika "Wysokie Obcasy", szczególnie bliskie są jej tematy praw kobiet (w tym praw reprodukcyjnych), pokoju i ekologii. Autorka dwóch książek o seksualności kobiecej "Seks na wysokich obcasach" - rozmowy z Alicją Długołęcką.

Patrycja Wieczorkiewicz, dziennikarka, feministka zaangażowana w ruch #MeToo, współautorka tekstu "Papierowi feminiści. O hipokryzji na lewicy i nowych twarzach polskiego #MeToo".

Paweł Sulik, dziennikarz radia TOK FM zajmujący się problematyką społeczną i kulturalną. W swoich audycjach dużo miejsca poświęca rewolucji energetycznej, ochronie środowiska
i problemom migracji. Autor między innymi cyklicznego programu "Dość Przemocy" o zjawisku, jego przyczynach i zapobieganiu. Absolwent Wydziału Filozofii i Socjologii UW.

Magdalena Kicińska, redaktorka naczelna "Pisma. Magazynu opinii", autorka książki biograficznej pt. "Pani Stefa", współautorka (wraz z Marcinem Dziedzicem) książki "Teraz ’43. Losy", laureatka nagrody Grand Press.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę