Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Design 4.0. Wykład Zuzanny Skalskiej w Zodiaku

Design 4.0. Wykład Zuzanny Skalskiej w Zodiaku

reklama
data Data: 23 marca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Zodiak Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" 4 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Tradycyjnie rozumiany zawód projektanta sprowadza jego zadania do tworzenia nowych obiektów, które będą zarówno funkcjonale jak i estetyczne. Czy jest to nadal jego główne zajęcie? O roli projektanta i projektowania w przyszłości opowie Zuzanna Skalska, współtwórczyni School of Form, ekspert ds. analizy przyszłości w designie, biznesie i innowacjach.
Wykład jest kulminacyjnym punktem Dnia ze School of Form w Warszawie, którego współorganizatorem jest Warszawski Pawilon Architektury "Zodiak".

Udział w wykładzie jest możliwy po rejestracji: link

Rynek pracy daje dziś i będzie dawał w przyszłości dużo większe możliwości obecnym i przyszłym projektantom. Ich kompetencje zawodowe, elastyczność, umiejętność przeprowadzenia efektywnych badań, praca w zespole, a nade wszystko komponent kreatywny, sprawiają, że są zatrudniani jako projektanci usług, systemów, innowacji, materiałów, wnoszą twórczy pierwiastek do interdyscyplinarnych zespołów różnych branż, tworzą i zarządzają procesami o różnym stopniu zaawansowania. Z powodzeniem mogą wykonywać zawody, które dziś jeszcze nawet nie istnieją. O tym na czym polega design 4.0. oraz gdzie dziś i w przyszłości będą pracować absolwenci kierunków projektowych opowie Zuzanna Skalska.

Zuzanna Skalska
Trendwatcherka od kilkunastu lat zajmująca się przewidywaniem trendów i zjawisk w różnych dziedzinach przemysłu. Nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami w świecie designu. Współtwórczyni i międzynarodowy ambasador School of Form. Urodzona w Warszawie, od ponad 23 lat mieszka w Holandii. Studiowała w Design Academy Eindhoven oraz w Królewskiej Akademii Sztuki i Projektowania w Den Bosch. Po otrzymaniu dyplomu w 1998 roku, swoją karierę rozpoczęła jako Sensorial Trend Analyst w departamencie strategii firmy Philips Design, gdzie m.in. była członkiem teamu rewolucyjnego projektu Ambient Intelligent. Od 2001 roku, przez ponad 13 lat pracowała dla największego holenderskiego studia projektowego VanBerlo w Eindhoven, gdzie odpowiadała za stałe monitorowaniem trendów w różnych dziedzinach przemysłu. Obecnie pracuje pod własną marką – 360 Inspiration. Jej klientami są zarówno wielkie światowe korporacje, jak i średnie oraz mniejsze firmy. Wykłada na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego i na Parsons The New School for Design w Nowym Jorku. Jest autorką serii książek o trendach – „360˚Trend Reports”, nagrodzonych Red Dot Design Awards 2009. Prowadzi blog 360inspiration.nl. Jest zapraszana jako członek kapituły różnych międzynarodowych konkursów dotyczących innowacji i designu.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site