Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień kobiet pełen przyjemności

Dzień kobiet pełen przyjemności
📅 Data: piątek, 8 marca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Pracownia M80, ul. Madalińskiego 80/80 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kobiecy wieczór pełen przyjemności w Pracowni M80
Piątek, 8 marca 2019, 18:30 – 21:30

W inspirującej przestrzeni Pracowni Kreatywnej M80 spędzimy miły wieczór, ucząc się masażu Shantala, przygotowując pachnące balsamy do ciała i rozwijając naturalną kreatywność.

Ramowy plan wydarzenia:

19:00 Pokaz/warsztat: Masaż Shantala (Body Touch) dla dorosłych – Magdalena Rasińska, certyfikowana masażystka metody Shantala, niania, miłośniczka kuchni pięciu przemian i gotowania dla zdrowia, joginka, link
Masaż dla dorosłych jest prostą techniką masażu relaksacyjnego. Można się go łatwo nauczyć i wykonywać członkom rodziny, partnerowi, starszym dzieciom, przyjaciołom. Uczymy się dawać i przyjmować dotyk co pomaga w nawiązaniu bliskich więzi. Masaż poprawia i tworzy relacje, pomaga rozładować napięcie i w efekcie przywrócić równowagę. Pomaga w uregulowaniu snu, wycisza i uspokaja, podnosi odporność i stymuluje i reguluje gospodarkę hormonalną. Polecany również młodym parom ułatwia wzajemne poznanie się, ucząc budowania atmosfery bliskości i czułości.

19:45 Pokaz/warsztat: Pachnący ubijany balsam do ciała – Ewa Korczak, miłośniczka robienia wszystkiego po swojemu, naturalnych metod pielęgnacji, wszelkiego rodzaju DIY, gotowania, renowacji mebli, śpiewania, jogi oraz amerykańskich seriali komediowych, zawodowo nauczycielka angielskiego, @kromcziwko na portalu Instagram.
Na warsztacie wykonamy prosty naturalny kosmetyk, który każdy może zrobić w domu: Balsam ubijany na bazie masła shea. Powstanie on z roślinnych maseł i olejów, z dodatkiem pięknie pachnących naturalnych olejków eterycznych. Każda z uczestniczek wyjdzie z małym słoiczkiem własnoręcznie "popachnionego" balsamu. :)

20:30 Warsztat kreatywny/rękodzieło (temat niespodzianka) – Magdalena Wilicka, trenerka kreatywności, graficzka, artystka, miłośniczka designu i popularyzatorka rękodzieła jako sposobu na stres, link.

Wydarzenie jest bezpłatne, zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety. Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie prosimy o zgłoszenia na e-mail: zapisy@pracownia-m80.pl

--- UWAGA ---
brak miejsc

Zapraszamy od 18:30, żeby spokojnie usiąść i napić się smacznej herbaty. :)

Ewa Korczak i Magda Wilicka
Pracownia M80

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱