Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

„MY, Kobiety” - bezpłatna mammografia w Wola Parku

„MY, Kobiety” - bezpłatna mammografia  w Wola Parku
📅 Data: piątek, 8 marca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park, ul. Górczewska 124 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wola Park rusza z nowym projektem skierowanym do pań. W ramach cyklu „MY, Kobiety” organizatorzy zachęcają do skupienia się na tym, co najcenniejsze – zdrowiu. Przez najbliższe miesiące kobiety będą mogły wziąć udział w akcjach profilaktycznych i konsultować się z lekarzami i specjalistami. Projekt rozpocznie się 8 marca, w Dzień Kobiet, bezpłatnymi badaniami mammograficznymi.

Regularne badania pozwalają wykrywać poważne zmiany chorobowe już na bardzo wczesnym etapie, co umożliwia ich skuteczne leczenie. Mimo to, pacjenci nadal ich nie wykonują. Przyczyn takiego działania jest wiele, do najczęstszych należy zaliczyć jednak brak czasu i małą dostępność badań profilaktycznych.

„MY, Kobiety” to projekt, którego celem jest wyjście naprzeciw tym potrzebom oraz motywowanie do regularnej kontroli swojego stanu zdrowia. Wola Park umożliwi swoim klientkom przeprowadzenie badań lekarskich bez konieczności okazywania skierowania. Będzie ono wykonywane od razu, przy okazji wizyty w Wola Parku. Panie zostaną zaproszone m.in. na badania mammograficzne, cytologiczne, USG 4D dla przyszłych mam i konsultacje z farmaceutami.

- Chcemy być źródłem inspiracji dla naszych klientek i dawać im najlepszy przykład w różnych obszarach zrównoważonego życia – rodziny, domu, pracy i zdrowia. Dzięki projektowi „MY, Kobiety” jesteśmy jeszcze bliżej lokalnej społeczności, stajemy się nie tylko miejscem spotkań, zakupów, spędzania wolnego czasu z rodziną, ale także zachęcamy do dbania o własne zdrowie. W najbliższych miesiącach w Wola Parku umożliwimy naszym klientkom wykonanie specjalistycznych badań lekarskich. Wierzymy, że nie ma lepszego sposobu na leczenie chorób niż profilaktyka – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

8 marca, w dzień swojego święta, kobiety, które odwiedzą Wola Park będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Jest to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi. Klientki zostaną także zaproszone do skorzystania z atrakcyjnych akcji promocyjnych, które przygotowali dla nich najemcy oraz otrzymają drobny upominek.

Mammobus stanie przed wejściem do Wola Parku od strony ulicy Górczewskiej (przy sklepie C&A). Z bezpłatnego badania mogą skorzystać kobiety w wieku powyżej 35 lat, w godzi-nach od 11:00 do 19:00. Nie wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

-----
Harmonogram badań:

08.03
Mammografia dla kobiet 35+
Godziny: 11:00 – 19:00 (przerwa techniczna 15:00 – 16:00)
Miejsce: mammobus przed wejściem do Wola Parku

23.03
Skonsultuj się z farmaceutą

05.04
Mammografia dla kobiet 50+

27-28.04
„Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” – USG i USG 4D dla przyszłych mam

25.05
Cytologia

11.06
Mammografia dla kobiet 50+

Szczegóły dotyczące kolejnych badań będą na bieżąco aktualizowane na stronie wolapark.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę