Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota - DOKO

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota - DOKO

reklama
data Data: 16 marca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ochota, Wydział Fizyki UW, ul. L. Pasteura 5 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Czy tablica Mendelejewa jest skończona? A co to w ogóle jest nieskończoność? Co kryje w środku kryształ? Skąd wiadomo, że program komputerowy działa poprawnie? Co to jest ditizon? – to tylko niektóre z pytań, z którymi możesz zmierzyć się podczas DNIA ODKRYWCÓW KAMPUSU OCHOTA Uniwersytetu Warszawskiego (DOKO).
Nie zabraknie nauki poprzez doświadczenie i zabawę – na dociekliwych czekają naukowe Pokoje Odkrywców, na precyzyjnych dyktando naukowe, któremu patronuje prof. Jerzy Bralczyk, a na spragnionych estetycznych wrażeń - pokaz doświadczeń chemicznych w ciemności!
To już piąta edycja DOKO. W tym roku odbędzie się w sobotę 16 marca, start o godz. 11:00 w budynku Wydziału Fizyki przy ul. Ludwika Pasteura 5. Szczególnie gorąco zapraszamy na tegoroczną nowość - panel interdyscyplinarny Alicja w krainie nauki, poprowadzony przez przedstawicieli pięciu wydziałów z Kampusu Ochota: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

Dzień Odkrywców to wyjątkowa okazja na obejrzenie „od kuchni” Kampusu Ochota, porozmawianie ze studentami i dziekanami pięciu wydziałów oraz poznanie innych jednostek naukowych z terenu Kampusu: Centrum Nowych Technologii, Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Kolegium MISMaP i MSOŚ. Młodzież zainteresowana studiowaniem na Kampusie będzie mogła uzyskać wszelkie informacje z pierwszej ręki - studenci i pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach, pokazach oraz wykładach popularnonaukowych. Warto zawczasu zapoznać się z programem i wybrać najciekawsze naukowe atrakcje (na część zajęć obowiązują zapisy na stronie wydarzenia: link ).
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site