Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Zumba KIDS

Zumba KIDS

reklama
data Data: 17 marca 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 14:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zumba kids to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i itp.) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom jak najwięcej zabawy i ruchu na wesoło. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne, które rozpoczniemy krótką rozgrzewką. Zajęcia będą urozmaicone animacjami i konkursami z nagrodami, aby jak najlepiej skupić uwagę najmłodszych.

Data: 17. marca (niedziela)
Godz. 14.00 - 15.30

Udział w zajęciach jest bezpłatny!
Zajęcia polecamy dla dzieci od 5 roku życia.

Zajęcia prowadzi: Monika Trzcińska i Natalia Kowalska

MONIKA TRZCIŃSKA – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids & Zumba Kids Jr. oprócz tego jest też instruktorką Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, instruktorem Tańca w chuście i fizjoterapeutą. Zawsze kochała tańczyć. Ta forma aktywności pozwala jej zapomnieć o codzienności i daje niesamowity relaks. Osiem lat temu trafiła na pierwsze zajęcia Zumby i pokochała ją całym sercem. Na swych zajęciach przekazuje mnóstwo energii i daje mnóstwo radości do dalszego działania. Dzieciaki kochają ją i jej zajęcia Zumba Kids

Natalia Kowalska to niesamowity wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i pozytywna osoba. Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia taneczne takie jak ; taniec nowoczesny, balet, Modern Jazz, Hip Hop, Street Dance czy Rock and Roll. Kiedy odkryła zajęcia Zumba Fitness stwierdziła, że ” TO JEST TO, CO CHCE ROBIĆ W ŻYCIU!” Od 28 marca 2015r. jest licencjonowaną instruktorka Zumba® Fitness. Kocha wyzwania i stawia na ciągły rozwój dlatego uczęszcza w wielu szkoleniach i warsztatach. Ukończyła także kurs Zumba® Kids& Kids Jr., Strong by Zumba® ,Salsation® Fitness oraz jest instruktorem Cross Treningu. Na co dzień porywa do tańca w warszawskich klubach fitness ,w weekendy motywuje ludzi poprzez taniec jako prezenter na maratonach dance fitness w całej Polsce. Jej motto życiowe to : ” Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site