Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Fisheclectic

Koncert Fisheclectic

reklama
📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Borowskiego 2 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


14 kwietnia w Hall City Production, przy ul. Borowskiego 2 na warszawskiej Pradze Północ zagra zespół Fisheclectic. Koncert zacznie się nietypowo w niedzielę o godz. 11.00. Występ zespołu będzie częścią 3. urodzin kościoła chrześcijańskiego Genesis. Wieczorem od godz. 18.00 rozpocznie się wieczór klubowy. Poprowadzi go DJ Bulbo i raper Kolah. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Fisheclectic to zespół grający muzykę w stylu alternatywnego pop, założony przez małżeństwo artystów: Joannę Kupczyńską (autorkę piosenek, wokalistkę) i Łukasza Kupczyńskiego (autora tekstów, kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego).
Pretekstem do zaproszenia do Warszawy zespołu są trzecie urodziny kościoła chrześcijańskiego Genesis. Jest to działający z pasją dla Boga kościół protestancki. - Jesteśmy grupą ludzi, która służąc Bogu chce mieć wpływ na otoczenie. Podejmujemy misję i działania ewangelizacyjne (m.in. kościół uliczny na warszawskiej Patelni), jednocześnie dbając o wzrost duchowy – tłumaczy pastor Paweł Bukała. – Na każdym spotkaniu modlimy się o chorych, ludzie są uzdrawiani, cuda u nas są codziennością. Dlatego zapraszamy każdego, kto chce odczuć realnej mocy Bożej w swoim życiu.
Kościół Genesis spotyka się w budynku City Hall Production przy ul. Borowskiego 2 w Warszawie w każdą niedzielę o godz. 11.00.
Trzecie urodziny kościoła zaczną się o 11.00 koncertem zespołu Fisheclectic. Później historią życia z Bogiem podzieli się Jerzy Rycharski. Z kolei wieczorem od godzi 18.00 zapraszamy na wieczór w rytmach klubowych. Poprowadzi go DJ Bulbo, a koncert zagra raper Kolah. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny.
Zespół Fisheclectic zadebiutował jako duet w roku 2012 płytą „Wejdź”, tematycznie inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Znalazły się na niej piosenki takie jak : „Ogród”, „Krok za krokiem”, „Góra Mirry”, czy „Ukochana”. W maju 2018 odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Jeszcze nie Znikaj”, na której znalazło się 13 wielowarstwowych kompozycji w języku polskim i angielskim. Partie smyczkowe, ciepłe brzmienia gitary akustycznej, partie mandoli, mandoliny i kontrabasu łączą się z analogowymi brzmieniami syntezatorów rodem z lat 80. Płyta pojawiła się w salonach Empik oraz innych sklepach muzycznych w całej Polsce. Zespół wystąpił w autorskiej audycji Marka Niedźwieckiego „Markomania”.
Kolah, to pseudonim artystyczny Mirosława Kolczyka. Od 20 lat występuje na scenie rapując. Dziś mieszka w Rzeszowie i prowadzi zajęcia dla młodzieży związane z profilaktyką uzależnień. Kiedyś przestępca, narkoman i więzień. W wieku 12 lat palił już nałogowo papierosy. Codziennością były dla niego nie tylko alkohol, ale i narkotyki. Dziś gra z takimi zaspolami jak: Royal Rap, Kawa, Trzecia Godzina Dnia oraz Gospel Rain.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: koncert
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę