Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Lalki w kosmosie | Kino lalek

Lalki w kosmosie | Kino lalek

reklama
data Data: 25 kwietnia 2019, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, FINA, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
❗️ Zapraszamy na wieczór poświęcony komponowanej na potrzeby animacji lalkowych muzyce eksperymentalnej. Ścieżkę dźwiękową do filmów o tematyce kosmicznej zaprezentuje na żywo duet Pin Park. 🎶

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Kino lalek.

➡️ PROGRAM

▪️ Pokaz animacji lalkowych z muzyką na żywo

Tego wieczoru polskie animacje lalkowe zabiorą nas w stronę gwiazd i odległych planet. Zaprezentujemy cztery filmy o tematyce kosmicznej : 🎥 Cyrk (1954), 🎥 Tajemnicze sygnały (1957),
🎥 Niebezpieczeństwo (1963) oraz 🎥Sputnikowy western (1967). Zupełnie nową ścieżkę dźwiękową do wymienionych animacji wykonana na żywo Pin Park – duet tworzący muzykę elektroniczną na analogowych, wywodzących się z lat 70., syntezatorach EMS.
W jego skład wchodzą Maciej Bączyk – obecny na scenie od lat 90. współtwórca takich grup jak Robotobibok, Małe Instrumenty, AGD i Kristen; oraz Maciej Polak – światowej sławy ekspert w dziedzinie renowacji analogowego sprzętu. Ich debiutancka płyta Krautpark (2017) czerpała z tradycji ambientu, IDM-u i przede wszystkim niemieckiej Kosmische Musik.

➡️ SPOTKANIE
Występ poprzedni rozmowa poświęcona muzyce eksperymentalnej komponowanej na potrzeby polskiej animacji. W spotkaniu, które poprowadzi krytyczka muzyczna Ewa Szczecińska, weźmie udział wieloletnia reżyserka dźwięku ze Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia Barbara Okoń-Makowska oraz Maciej Bączyk, który w swojej pracy teoretycznej tropi dźwięk zawarty w obrazie i obraz ukryty w falach i strukturach dźwiękowych.

➡️ WSTĘP
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30 w dniu wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site