Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Wiedźma atakuje Ursynów - gra miejska

Wiedźma atakuje Ursynów - gra miejska

reklama
data Data: 19 maja 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Lachmana 5 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zagadki, tajemnice, sekrety i niesamowite przygody! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich mieszkańców Ursynowa do wzięcia udziału w pasjonującej grze miejskiej, inspirowanej filmem „Dzień Czekolady”. Nie pozwólcie, aby zła Wiedźma dopadła Monikę i Dawida! Wydarzenie bezpłatne.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

19 maja zapraszamy do Domu Kultury Stokłosy na Ursynowie (ul. Lachmana 5) na fascynującą grę miejską. Uczestnicy wezmą udział w przygodach Dawida i Moniki – głównych bohaterów filmu „Dzień Czekolady” (premiera 31 maja 2019 r.), dla których zbliżająca się, majowa niedziela będzie ostatnią szansą na ratunek przed Wiedźmą. Bohaterowie bajki liczą na pomoc wszystkich mieszkańców Ursynowa! Gra miejska będzie trwać w godzinach 11:00-14:00. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Do wygrania wspaniałe nagrody!

Zapisy dostępne są na stronie wydarzenia (link poniżej).

Partnerem wydarzenia na Ursynowie jest Dystrybutor filmu „Dzień Czekolady” Mówi Serwis. Dystrybutor ufunduje także nagrody dla graczy – filmy na DVD oraz książki, a dla najlepszych – bilety na film.
Nagrody – wciągające gry planszowe - ufunduje również firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina. Fundatorami nagród są również: Manufaktura Cukierków, Teatr Capitol, Starpharma, Media Service Zawada oraz Uroboros.
Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site