Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

WIZJE | 1. urodziny i premiera najnowszego numeru

WIZJE | 1. urodziny i premiera najnowszego numeru

reklama
📅 Data: piątek, 26 kwietnia 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klubojadalnia Młodsza Siostra, Dobra 14/16 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Kiedy w kwietniu zeszłego roku magazyn „Wizje” wkroczył w rozległą przestrzeń internetu 💻, nawet nie przypuszczaliśmy, jak satysfakcjonującym i wyjątkowym okaże się przedsięwzięciem. Od tamtego czasu udało nam się opublikować cztery numery kwartalnika, a w nich – setki niezwykle ciekawych utworów 📖opatrzonych pięknymi ilustracjami. 🎨 Mieliśmy przyjemność ogłaszać teksty zarówno docenianych, nagradzanych Autorów i Autorek, jak i debiutujących Poetek oraz młodych Prozaików. Rozmawialiśmy, dyskutowaliśmy, rozdawaliśmy książki, organizowaliśmy spotkania premierowe i autorskie. Nasza redakcja wzbogaciła się o nowe, wspaniałe osoby. 👫 Cieszymy się, tworząc dla Was „Wizje” i trudno wyobrazić nam sobie lepszy moment, by podzielić się z Wami tą radością. Dlatego też zapraszamy Was, drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy, na wspólne świętowanie pierwszych urodzin naszego kwartalnika! 🎁🎊🎉

➡ W planie – moc atrakcji!

⏰ Od 17:00 do 18:00 będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością „Wizji” i wziąć udział w Loterii, a przede wszystkim – odpocząć i pogadać przy piwie. 🍻
⏰ Od 18:00 do 19:00 rozmawiać będziemy o ruinach, czyli temacie najnowszej odsłony „Wizji”! (Z numerem wciąż zaznajomić możecie się pod adresem: link 🏚
⏰ Od 19:30 do 20:30 trwać będzie Turniej Jednego Wiersza (którego regulamin znajdziecie na dole postu) ✍️
⏰ O 20:30 ogłosimy wyniki Turnieju i Loterii oraz rozdamy nagrody! 🎁
⏰ O 21:00 startujemy z muzyką i tańcami! 💃🕺

Wpadajcie tłumnie, szykuje się wspaniały wieczór!

➡️ REGULAMIN TURNIEJU JEDNEGO WIERSZA:

1️⃣ Konkurs poetycki adresowany jest do wszystkich poetów i poetek – zarówno tych przed debiutem książkowym, jak i tych mających w swoim dorobku literackim już opublikowane tomy poetyckie.
2️⃣ Zgłoszony może zostać jeden wiersz – dotychczas niepublikowany w książce lub czasopiśmie, niezgłaszany wcześniej do innych konkursów.
3️⃣ Wiersz – w postaci załącznika w formacie .doc lub .rtf – prosimy wysłać pod adres [email protected] razem z krótkim biogramem autora lub autorki. Wiadomość należy opatrzyć tytułem „Turniej Jednego Wiersza”. Na zgłoszenia czekamy do środy, 24 kwietnia 2019 r., do godziny 20:00.
4️⃣ Do finału zakwalifikowanych zostanie maksymalnie dziesięciu autorów i autorek. O zakwalifikowaniu do finału powiadomimy autorów i autorki w czwartek, do godziny 16:00, drogą mailową. Uczestnicy niezakwalifikowani do finału zostaną poinformowani o tym fakcie mailowo również do dnia 24 kwietnia.
5️⃣ Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest możliwość uczestnictwa w wydarzeniu urodzinowym kwartalnika „Wizje”, które odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku w Warszawie, w Klubojadalni Młodsza Siostra.
6️⃣ W konkursie przyznane zostaną dwie nagrody: główna oraz publiczności. Decyzję o zwycięzcy pierwszej z nich podejmie redakcja kwartalnika „Wizje”, a drugiej – uczestnicy i uczestniczki wydarzenia.
7️⃣ Zwycięzcy otrzymają – odpowiednio – 100 złotych oraz zestaw książek.

Nie zwlekajcie, wysyłajcie wiersze!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę