Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Jak zostać właścicielem poradni psychologicznej i terapeutą CBT?

Jak zostać właścicielem poradni psychologicznej i terapeutą CBT?

reklama
📅 Data: środa, 15 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Uniwersytet SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już 15.05.2019 r. o godzinie 17.30 w sali S305 Uniwersytetu SWPS odbędzie się spotkanie z cyklu "Jak zostać...?" organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Warszawie we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu SWPS. Podczas wykładu wygłoszonego przez eksperta – Sylwię Sitkowską, będziecie mieli okazję dowiedzieć się, jak zostać właścicielem poradni psychologicznej oraz psychoterapeutą CBT.

Jeśli studiujesz psychologię i wciąż zastanawiasz się, jaką ścieżkę kariery wybrać, nie zwlekaj i zapisz się na wydarzenie przez formularz Google: link
Liczba miejsc jest ograniczona.

Garść informacji o naszym gościu:
Sylwia Sitkowska psycholog, psychoterapeuta CBT, certyfikowany trener Treningu Zastępowania Agresji. Właścicielka i założycielka warszawskich poradni Przystań Psychologiczna i Terapeutyczna Kawiarnia oraz poradni online Przestrzeń Pomocy. Absolwentka SWPS. Będąc jeszcze na studiach ukończyła Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, kolejnym krokiem była 4-letnia Szkoła Terapii Poznawczo- Behawioralnej Centrum CBT-EDU. Uczestniczka wielu pomniejszych kursów i szkoleń związanych z rozwojem. Praktykę zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica w Ząbkach. Popularyzatorka wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii dzięki temu, zapraszana często jako ekspert do wielu programów radiowych, telewizyjnych, kanałów internetowych oraz innych środków masowego przekazu. „Moim marzeniem od zawsze, jest odczarowywanie psychologii i psychoterapii tak, aby każdy, kto potrzebuje pomocy psychologicznej, mógł bez wstydu i obaw przed stygmatyzacją, po nią sięgnąć”.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę