Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wyprawa na Dziki Zachód, czyli kolejna odsłona warsztatów w Wola Parku

Wyprawa na Dziki Zachód,  czyli kolejna odsłona warsztatów w Wola Parku
📅 Data: sobota, 04 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park, ul. Górczewska 124 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


W najbliższą sobotę, 4 maja, Wola Park na jeden dzień zmieni się w Dziki Zachód. Mali kowboje podczas rywalizacji sprawdzających celność, siłę i zręczność zawalczą o „Gwiazdę Szeryfa”. Nie zabraknie także konkursów z wiedzy o świecie rodem z westernów. Wszystko to za sprawą kolejnej odsłony spotkania z cyklu „WarsztatujeMY z kulturą” organizowanego przez Wola Park we współpracy z Wolskim Centrum Kultury.

Podczas najbliższej odsłony warsztatów, dzieci wybiorą się w letnią wyprawę na Dziki Zachód. W rytmie country będą poznawać różne oblicza świata, który znają z książek i filmowych westernów. Tego dnia będą mogli wcielić się w kowbojów i pod czujnym okiem Szeryfa Mike’a przetestować swoje umiejętności w rywalizacji na celność, siłę, zręczność czy spryt, które niezbędne są do zdobycia cennej nagrody – „Gwiazdy Szeryfa”. Podczas warsztatów nie zabraknie rzucania lassem czy pokonywania slalomu. Najmłodsi poznają także kulturę i tradycje Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Po intensywnej rywalizacji przyjdzie również czas na odpoczynek i zabawę. Dzieci nauczą się grać kowbojskie melodie na harmonijce oraz sprawdzą swoją wiedzę na temat Dzikiego Zachodu.

O godzinie 12:00 i 14:00 rozpocznie się przedstawienie muzyczno-teatralne pt.: „Największy skarb”, podczas którego dzieci zostaną wciągnięte w muzyczną opowieść o dwojgu przyjaciół, którzy trafili do krainy muzyki. Spektakl będzie ciekawym i poruszającym wyobraźnię młodych widzów doświadczeniem.

Sobotnie spotkanie w Wola Parku to kolejna odsłona cyklu „WarsztatujeMY z kulturą”. Jego celem jest pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz przybliżanie im różnych aspektów kultury. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 maja. Teatrzyk i kraina rodem z Dzikiego Zachodu powstanie na 1 piętrze Wola Parku, przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx.

Warsztaty z udziałem profesjonalnych aktorów z Wolskiego Centrum Kultury odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: dla dzieci teatr warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę