Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Gronalia

Gronalia

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 10 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 11 maja 2019

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dobra 72, Kolegium ,Artes Liberales (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Okazja, aby w luźnej atmosferze posłuchać wykładów twórców gier, pograć w gry planszowe lub doświadczyć nowego rodzaju rozrywki jako gracz. Na uczestników będą czekały: VR, możliwość uczestnictwa w larpach i sesjach RPG oraz Games Room wypełniony planszówkami oraz osobami, które z chęcią wyjaśnią jak grać w nowe tytuły.

Serce wydarzenia to wykłady znamienitych gości z branży gier. O różnych aspektach ich pracy usłyszycie w świetle hasła tegorocznej edycji: “Wspólnoty”.
Wystąpienia zgłębią m.in: realia pracy game designera Frostpunka, proces tworzenia postaci w kontekście kreowania świata, rolę komizmu w opowieści, a także spróbujemy odpowiedzieć na zagadkę: “Czy gry wideo mają narodowość?” w towarzystwie Marcina Blachy z CD-Projekt Red, Łukasza Jurszczyka z 11 Bit Studio oraz śmietanki polskiego groznastwa. To jednak nie wszystko! Wszystkie wykłady z opisami znajdziecie na stronie!

Dodatkowo przez całe dwa dni otwarty będzie Games Room, czyli darmowa wypożyczalnia gier planszowych z miejscem do gry. Odbędą się turnieje z nagrodami w gry takie jak: Monolith Arena, Munchkin, Lochy i Kwoki, Bolidy, Goraczka Podziemnej Mocy.
Wszyscy chętni mogą zawitać też na stanowisko VR i tam spróbować swoich sił w trzech grach zapewniających różnorodne wyzwania, jak również zostać Jedi i wystartować w turnieju gry Beat Saber (zapisy na miejscu).

Świętować można na wiele sposobów! Dla nas juwenalia to okazja do rozwoju naszych pasji i oddania się ulubionym rozrywkom. :)To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza wykład inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę