Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Love In Our Hearts '19

Love In Our Hearts '19

reklama
📅 Data: piątek, 10 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, DOK Ursynów, Kajakowa 12 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Miłość niejedno ma imię. Bez względu na jej nadawcę i odbiorcę, każda jest ważna. Jako artyści programu Live Art 360 najbardziej cenimy sobie uczucia do muzyki i to właśnie za jej pośrednictwem postanowiliśmy pokazać różne oblicza miłości. Love in Our Hearts - Miłość W Naszych Sercach - to koncert poświęcony tej wyjątkowej emocji.

Gdybyśmy mieli przedstawić się jednym zdaniem, powiedzielibyśmy, że jesteśmy grupą muzyków pochodzących z różnych stron Polski, których łączy pasja tworzenia. Jej rozwój umożliwia nam program Live Art 360, scalający nas w nierozerwalną całość. Ma on na celu pomóc nam w wejściu na rynek muzyczny abyśmy mogli podbijać go jako w pełni świadomi i samodzielni artyści.

Przed nami postawiono kolejne (bo już trzecie) zadanie - samodzielne przygotowanie koncertu. Wybraliśmy na to wyjątkowe wydarzenie datę 10 maja. I choć jest to dla nas wielkie wyzwanie, nie możemy doczekać się spotkania z publicznością!

Love In Our Hearts to nasz swoisty hołd dla miłości. Mamy nadzieję, że umożliwimy Wam spędzenie wieczoru w romantycznej atmosferze.

Poprzez koncert chcemy pokazać jak różne oblicza może przybierać miłość - uniwersalna wartość nieodzowna w życiu człowieka.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę