Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

PRAGnienie czytaniA. Jubileuszowa edycja festiwalu czytelniczego

PRAGnienie czytaniA. Jubileuszowa edycja festiwalu czytelniczego

reklama
📅 Data: sobota, 11 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Park nad Balatonem (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W sobotę, 11 maja 2019 roku, już po raz dziesiąty, mieszkańcy Dzielnicy Praga-Południe będą mieli okazję udowodnić całej Warszawie, że kochają książki, a także potwierdzić słowa naszej Noblistki, Wisławy Szymborskiej, że „czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Wtedy to Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, zaprasza na coroczny festiwal czytelniczy PRAGnienie czytaniA. Jubileuszowa edycja przebiegnie pod hasłem „Czytamy ze smakiem”. Będzie to zachęta do poszukiwania związków literatury z różnymi aspektami sztuki kulinarnej.

PRAGnienie czytaniA to coroczne święto literatury na Pradze-Południe. Festiwal czytelniczy, organizowany przez Bibliotekę przy współpracy z Urzędem Dzielnicy i innymi współorganizatorami, od 2010 roku, wpisał się na stałe w pejzaż wydarzeń kulturalnych dziel-nicy. Co roku może poszczycić się zacnymi patronatami: Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej, Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i wielu innych.

W tym roku na scenie podziwiać będziemy występy uczniów południowopraskich placówek oświatowych, pokazy kulinarne, a także koncerty i inne programy artystyczne. Poza tym, odwiedzający teren Parku nad Balatonem już od godz. 12:00, będą mogli wziąć udział w kiermaszach książek, warsztatach, spotkaniach autorskich, pokazach, konkursach, animacjach i innych aktywnościach dla całej rodziny.

Szczegółowy program wydarzenia: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci koncert spotkanie targi warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę