Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Futbol Talent Show II

Futbol Talent Show II
📅 Data: niedziela, 12 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Krasiczyńska 4/6, boisko przy SP nr 380 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Football Talent Show II zawita na Targówek!

Po sukcesie pierwszej edycji imprezy, Playmaker Academy szykuje dla warszawskich pasjonatów futbolu fantastyczną niespodziankę! Już 12 maja zapraszamy na Futbol Talent Show II. Tym razem widzimy się na Targówku!

Pokazowe treningi, konkursy z nagrodami, piłkarskie show z udziałem Krzycha Golonki i wydarzenie specjalne, czyli pojedynek Teqball Internet vs. Telewizja to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych i ich rodziców podczas otwartej imprezy na warszawskim Targówku.

Już w niedzielę, 12 maja w godzinach 10.00-16.00 przy Szkole Podstawowej nr 380 przy ul. Krasiczyńskiej 4/6 będzie można sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności uczestnicząc w treningu pod okiem szkoleniowców z międzynarodowym doświadczeniem. Zajęcia zostaną zorganizowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Czas dodatkowo urozmaicą darmowe dmuchańce, które poprawiają kondycją i sprawność fizyczną maluchów.

Wielką atrakcją wydarzenia będzie specjalny pokaz Krzycha Golonki, Mistrza Świata trików piłkarskich, finalisty Mam Talent i przede wszystkim wielkiego idola dzieci. „Trenuj z Krzychem” to autorski projekt, który w zaledwie dwa lata stał się najpopularniejszym interaktywnym programem sportowym w polskim internecie. Podczas swojego show, Gość Specjalny nie tylko zaprezentuje swoje fantastyczne umiejętności, ale również zaangażuje publiczność do zabawy poprzez wspólne wykonywanie trików czy czas na zdjęcia i autografy.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wyjątkowy pojedynek Teqball Internet vs. Telewizja, w którym zmierzą się Krzychu Golonka i trener Playmaker Academy, ekspert Eleven Sports Maciej Kruk. Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie!

Wstęp na rodzinną imprezę Futbol Talent Show jest wolny.

Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: dla dzieci impreza sport warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę