Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert „Strachy zmory i upiory” promujący najnowszą płytę dla dzieci i młodzieży

Koncert „Strachy zmory i upiory” promujący najnowszą płytę dla dzieci i młodzieży
📅 Data: sobota, 18 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, 1 Sierpnia 36a Okęcka Sala Widowiskowa (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na koncert „Strachy zmory i upiory” promujący najnowszą płytę dla dzieci i młodzieży!

18.05.2019 r. (sobota) godz. 17.00, wstęp za okazaniem zaproszenia. Zaproszenia do odbioru w dniu 13.05.2019r w Okęckiej Sali Widowiskowej w godz. 17.00 -19.00. Liczba miejsc ograniczona.

„STRACHY, ZMORY I UPIORY” to 18 piosenek wykonywanych przez jednych z najlepszych młodych wokalistów w Polsce, uczestników takich programów jak The Voice Kids, Eurovision Junior, Hit Hit Hurra itp.

Podczas koncertu wystąpią prawdziwe dziecięce gwiazdy znane z radia i telewizji: Nela Zawadzka, Antek Scardina, Staś Kukulski, Daria Domitrz, Gabriela Jeleń, Klaudia Łacka i inni. Towarzyszyć im będą dwa chóry przygotowane specjalnie na tę okazję! Wystąpią również dzieci z Artystycznego Domu Animacji.

Podczas koncertu usłyszymy wyłącznie premierowe piosenki, do których muzykę skomponował Mateusz Hrynkiewicz, a teksty napisał Andrzej Piśko.

Zapraszamy na „STRACHY, ZMORY I UPIORY” - jedyny w swoim rodzaju poradnik na temat najważniejszej lekcji w życiu, czyli na temat tego… jak sobie radzić z potworami! link

Partnerzy projektu: TVP abc,Polskie Radio Dzieciom, Mały Gość Niedzielny, Bemol Music& Travel,Małe słowiki, Kamer Dynerzy, Centrum Młodzieży w Krakowie, Fundacja Wygrajmy Siebie, Fundacja Naturalnie edukacyjna, Dom Kultury „Włochy” , Artystyczny Dom Animacji, Kids.

Wstęp za zaproszeniami. Zaproszenia do odbioru w dniu 13.05.2019r w Okęckiej Sali Widowiskowej w godz. 17.00 -19.00. Liczba miejsc ograniczona

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Włochy lub w kategoriach: dla dzieci koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱