Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Spotkanie poetyckie i mini-koncert inspirowany serialem "Gra o Tron"

Spotkanie poetyckie i mini-koncert inspirowany serialem "Gra o Tron"

reklama
📅 Data: piątek, 10 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Bacha 15, Służewski Dom Kultury (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wydawnictwo Anagram oraz Służewski Dom Kultury zapraszają fanów "Gry o Tron" i twórczości G.R.R. Martina na wyjątkowe wydarzenie: mini-koncert piosenek inspirowanych "Grą o Tron" połączony z promocją "Wierszy Lodu i Ognia" - tomiku poetyckiego Marka Kaczkowskiego, inspirowanego twórczością G.R.R.Martina.

„Wiersze Lodu i Ognia" autorstwa Marka Kaczkowskiego to tomik poetycki inspirowany popularną sagą „Pieśń Lodu i Ognia" i jej serialową ekranizacją. Autor w wierszach stara się znaleźć odpowiedź na pytanie o fenomen popularności sagi Martina i serialu nakręconego na jej podstawie oraz pokazać, dlaczego według niego Martin staje się Tolkienem naszych czasów.

Podczas spotkania autor opowie o fascynacji "Grą o Tron" i o tym jak doszło do powstania wierszy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z autorem oraz wysłuchać wierszy w interpretacji aktora Rocha Siemianowskiego, znanego zarówno fanom fantastyki (z licznych audiobooków do książek) jak i szerszym fanom z ról telewizyjnych.

Spotkanie uświetni mini-koncert muzyczny, w czasie którego usłyszymy 10 utworów związanych z Grą o Tron i tomikiem wierszy. Będą to piosenki stworzone do tekstów Marka Kaczkowskiego przez dwóch bardów - Szymona Podwina i Marcina Gąbkę.

Marcina Gąbka, jest twórcą i wykonawcą piosenek autorskich z nurtu poezji śpiewanej, a prywatnie wielki fanem "Gry o Tron". Szymon Podwin to wirtuoz gitary, aranżer, poeta i wykonawca, współtwórca zespołu "Triada Poetica", autor kompozycji do wierszy Kaczmarskiego, Tuwima i Baczyńskiego.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: koncert spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę