Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

3 urodziny EKOlogiki

3 urodziny EKOlogiki
📅 Data: sobota, 18 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, EKOlogika, Opaczewska 43/6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


To nasze 3. urodziny !
Z tej okazji 18.05. (sobota) od godziny 12:00 - 17:00 zapraszamy do wspólnego świętowania!
Jak zwykle zapewnimy dla Was moc atrakcji :)

Oto plan działania:

12:00 – Start imprezy! Degustacje nowości EKOlogiki.
Zapraszamy wszystkich sympatyków EKOlogiki do wspólnego świętowania minionych trzech lat i rozmów o kolejnych latach i pomysłach do wspólnej realizacji!

12:15-13:00 - Zero waste dla dzieci. Co warto wiedzieć więcej o środowisku? Warsztat dla dzieci od 4 lat.
Obecnie wiele mówi się na temat ilości śmieci wytwarzanych przez człowieka. Ruch zero waste, zakładający ograniczenie odpadów do minimum. Na szczęście coraz szybciej rozwija się w Polsce i trafia do świadomości obywateli, którzy dokonują zmian w swoim życiu na korzyść środowiska. Tym razem EKOlogika chce zapoznać z ideą zero waste szczególnie dzieci, by kształtować proekologiczne postawy od najmłodszych lat, a przy tym zainteresować naszych małych Klientów tematem środowiska.
Od woreczków wielorazowych przez recykling i kreatywne pomysły przerabiania rzeczy, dzieci będą mogły zobaczyć jak fajny i mądry to jest pomysł! :)

13:00 – 13:15 - Tort (bez cukru i glutenu:). Zapraszamy Sąsiadów, Klientów, Sympatyków EKOlogiki na pyszny i zdrowszy tort :)

13:15–14:00 – Zioła do Twojej apteczki (również w podróży). Warsztat z hobbystą:)
Masz nawracające problemy z pęcherzem? Nie wiesz co zrobić, gdy w środku nocy dziecko budzi się z temperaturą, a Ty nie masz w domu żadnych leków na jej obniżenie? Zaczął boleć Cię ząb, a wizyta u stomatologa możliwa jest dopiero jutro? Dziecko nabiło sobie guza, a Ty chciałbyś, aby jego czoło nie wyglądało tak źle? Mamy sposoby na to, aby w takim przypadkach nie kierować się od razu do apteki.
Zamiast leków wykorzystamy zioła. To właśnie o nich będzie warsztat z hobbystką, która na co dzień korzysta z dobrodziejstw, które dała nam natura i wie, że to działa! W trakcie warsztatu nie zapomnimy o skompletowaniu mini apteczki na wakacyjny urlop.

14:00-15:00 – Sekrety odmładzającego masażu twarzy. Warsztat z fizjoterapeutą.
Broda, okolice ust, policzki, nos, okolice oczu, czoło – to podobno odpowiednia kolejność przy wykonywaniu masażu twarzy. O tym czy na pewno i jak długo skupiać się na odpowiednich okolicach opowie nam doświadczony fizjoterapeuta, a dokładnie kobieta- Larysa Kulisz, która popularyzuje ten rodzaj masażu, jako świetny pomysł na zachowanie młodego wyglądu twarzy, szyi i dekoltu.

15:00-16:00 – Nowy wymiar piękna. Natura wie lepiej. Spotkanie z kosmetologiem.
Naturalna pielęgnacja skóry może wydawać się chwilową modą, trendem i niewiele znaczącą przygodę, jednak powinno się ją traktować jak styl życia.
Wiele osób rezygnuje z naturalnej pielęgnacji ponieważ nie widzą skutków albo co wcale nie jest takie rzadkie stan skóry ulega pogorszeniu. Przyczyn jest oczywiście wiele. Najczęstsze z nich to źle dobrane preparaty pielęgnacyjne, nieodpowiedni sposób nakładania na skórę, potencjalne alergie i nietolerancje, w przypadku samodzielnego przygotowywania produktów – złe ich zestawienie lub nieodpowiednie proporcje czy niewłaściwy sposób przechowywania produktów. Poza tym naturalnej pielęgnacji trzeba się nauczyć. Innej drogi nie ma. W tym przypadku jest to nie tylko opłacalne ekonomicznie ale również z pożytkiem dla własnego zdrowia i urody co akurat jest bezcenne.
Nasz kosmetolog Justyna Karbownik udzieli wszelki rad związanych z używaniem kosmetyków naturalnych do każdego rodzaju skóry.

16:00 – 17:00 – Indywidualne dermokonsultacje z kosmetologiem.
Na konsultacje z ww. Justyną Karbownik prosimy o zapisy. Przyjmujemy je osobiście, tel., przez FB czy e-mail

WSTĘP WOLNY NA KAŻDY WARSZTAT

ZAPRASZAMY!
Zespół EKOlogiki
Aneta, Zosia, Ania i Sandra wraz z prelegentami tego wydarzenia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: dla dzieci spotkanie warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę