Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

EKO atrakcje w Centrum Janki

EKO atrakcje w Centrum Janki
📅 Data: sobota, 11 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Janki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


W najbliższą sobotę, 11 maja, Centrum Janki zaprasza na wydarzenie „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę”, które odbędzie się w godzinach 12.00-17.00 na Rotundzie. Klienci, którzy przyniosą elektroodpady, otrzymają w podziękowaniu upominek kwiatowy. W programie wydarzenia zaplanowano także warsztaty ekologiczne dla dzieci oraz zbiórkę plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na wsparcie podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia DOM RODZINA CZŁOWIEK.
Akcja „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę” ma zachęcić Klientów Centrum Janki do ekologicznego stylu życia i ochrony środowiska naturalnego. Pierwsze 100 osób, które w sobotę 11 maja w godzinach 12.00-17.00 przyniosą do Punktu Obsługi Akcji mieszczącego się na Rotundzie minimum 1 kilogram (max. 8 kilogramów) elektroodpadów (zużyte sprzęty zasilane prądem lub bateriami), otrzyma w prezencie kwiatek Zamiokulkas zamiolistny – oryginalną roślinę ze strzelistymi łodygami i wielkimi mięsistymi liśćmi, która oczyszcza powietrze i działa uspokajająco, a przy tym jest łatwa w uprawie.
Dodatkową atrakcją wydarzenia będą warsztaty dla dzieci „Zrób coś z niczego”. Na najmłodszych czekają zajęcia z recyclingu, pokazujące, jak dać tzw. „drugie życie” niepotrzebnym już rzeczom. Wspólnie z animatorami maluchy będą samodzielnie tworzyć wazoniki ze słoików czy kubki na długopisy z butelek, które następnie zabiorą ze sobą do domu na pamiątkę.
Zaplanowana akcja zawiera w sobie również element charytatywny. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na wsparcie trójki podopiecznych lokalnej organizacji pozarządowej – Żoliborskiego Stowarzyszenia DOM RODZINA CZŁOWIEK.
„Ochrona środowiska od początku była ważnym elementem polityki prowadzonej przez Centrum Janki. Podczas najbliższego wydarzenia chcemy zwrócić uwagę naszych Klientów na kwestię elektroodpadów i zachęcić ich do prowadzenia działań przyjaznych środowisku, nagradzając ich przy tym upominkami. Uczestnikom akcji pokażemy również możliwości ponownego wykorzystywania niepotrzebnych lub zużytych przedmiotów w postaci własnoręcznie wykonanych dekoracji do domu” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.
Regulamin akcji „EKO gratka – przynieś elektroodpady i wymień na roślinę” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na Rotundzie, pomiędzy salonami Apart i W.KRUK.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty inne
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę