Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

I Konferencja Sport Talks: Inspiracja - Motywacja - Działanie!

I Konferencja Sport Talks: Inspiracja - Motywacja - Działanie!

reklama
📅 Data: sobota, 25 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 8:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, ul. Chodakowska 19/31 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Koło Naukowe Psychologii Sportu Uniwersytetu SWPS w Warszawie ma przyjemność zaprosić na I Konferencję "Sport Talks. Inspiracja - Motywacja - Działanie", która odbędzie 25 maja 2019 roku na Uniwersytecie SWPS w Warszawie!

Tematem przewodnim naszej konferencji jest psychologia sportu oraz sam sport, a także obszary z nim powiązane, takie jak fizjoterapia i dietetyka. Skierowana jest do psychologów, sportowców, trenerów, studentów psychologii, rodziców i wszystkich miłośników sportu. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach oraz wykładach, które podzielone zostaną na trzy bloki tematyczne: Inspiracja, Motywacja oraz Działanie.

Blok I: Inspiracja - przewiduje cztery warsztaty z zakresu m.in. psychologii sportu oraz dietetyki. Będą one zawierały wskazówki, jak odnaleźć w sobie potencjał do działania oraz w jaki sposób można wykorzystać swoje mocne strony oraz je pomnażać.

Blok II: Motywacja - zawiera trzy wyjątkowe prelekcje poświęcone motywacji, jej pułapkom oraz prawdziwym historiom sportowców, którzy chcieliby podzielić się swoim doświadczeniem, zainspirować i zmotywować słuchaczy do zdobywania szczytów.

Blok III: Działanie - forma warsztatowa, gdzie proponujemy uczestnikom cztery możliwości: warsztaty z samoobrony, mindfulness połączony z psychologią sportu oraz jogą, praktyczne zastosowanie diety, a także warsztaty z rolowania ciała. Blok ten ma na celu wskazanie sposobów, jak można sobie poradzić z trudnościami życia codziennego, które potrafią nas niejednokrotnie przerastać i demotywować.

Wśród prelegentów znajdują się czołowi psychologowie sportu, znamienici dietetycy, specjaliści w dziedzinie fizjoterapii oraz sztuk walk, a także sportowcy, którzy będą chcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

REJESTRACJA: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: sport wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę