Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Rozmowy psów i ludzi. Ćwiczenia z komunikacji

Rozmowy psów i ludzi. Ćwiczenia z komunikacji

reklama
📅 Data: sobota, 18 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, barStudio, Plac Defilad 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Spotkanie i warsztat: Rozmowy psów i ludzi. Ćwiczenia z komunikacji w nawiązaniu do filmu „Najlepszy przyjaciel człowieka”, reż. Heddy Honigmann

W ramach 16. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity
bilety na film: link

Spotkanie dla czworonogów i ich właścicieli. Podczas rozmowy spróbujemy odpowiedzieć na pytania: Jak wygląda świat z psiej perspektywy? Czego potrzebują od nas czworonożni przyjaciele, a co możemy im dać? Jak mówić do psa i jak odczytywać psie komunikaty? Po rozmowie zapraszamy na miniwarsztaty „Z Psem w Pełni”. Będzie to wyjątkowa okazja, aby na własnej skórze doświadczyć naszego wpływu na psa. Warsztaty pomogą zrozumieć, jak niewielkie zmiany w naszym zachowaniu mogą poprawić naszą relację z psem i jego poczucie szczęścia. Zobaczycie także psie nosy w akcji, podczas demonstracji treningu wykrywania zapachu.

Prowadząca:
Dorota Sumińska - dziennikarka, psycholożka zwierzęca i weterynarka. Autorka m.in. takich publikacji jak „Szczęśliwy pies”, „Co warto wiedzieć o psie”, „Dlaczego hipopotam jest gruby? Sekrety nie tylko świata zwierząt”. Prowadziła programy „Zwierzowiec” (TVP1) i „Między kuchnią a salonem” (TVN), a także audycje radiowe „Zwierzenia na cztery łapy” w Radiowej Jedynce i „Wierzę w zwierzę” w TOK FM (do dziś).

Goście:
Beata Krupianik - założycielka i prezeska Fundacji KARUNA – Ludzie dla Zwierząt. Była współprzewodnicząca Rady ds. Wspierania Działań na rzecz Ochrony Zwierząt przy Najwyższej Izbie Kontroli. Inicjatorka i twórczyni ogólnopolskiego programu walki z bezdomnością zwierząt „Kastrujemy bezdomność”.

Kasia Patej (Zendog.pl) i Ania Gadomska (PsyHauTerapia.pl) - doświadczone psie terapeutki, specjalistki psiej komunikacji, zajmujące się edukacją i doradztwem w zakresie wychowania psa i budowania z nim harmonijnej relacji. Wspólnie prowadzą i zorganizują warsztaty pod hasłem Z Psem w Pełni.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
# Debata w języku polskim / In Polish only
# Program całego festiwalu od 18.04 na: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę