Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Rekrutacja na warsztaty teatralne

Rekrutacja na warsztaty teatralne
📅 Data: poniedziałek, 03 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Jezuicka 4 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Zapraszamy do skorzystanie z oferty Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej w roku szkolnym 2019/20.
Szczegóły dotyczące rekrutacji: link

Warsztaty teatralne 13+

Termin:
poniedziałek 16.30-19.00
środa 16:30-19:00
Wiek uczestników: 13-16 lat

Stworzymy autorski spektakl, opowiemy o rzeczach niebezpiecznych, gorących i ważnych. Będziemy działać na granicy teatru alternatywnego, performance’u i happeningu. Twoja wrażliwość, zainteresowania i fascynacje będą materiałem do artystycznych poszukiwań. Poznasz szalonych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Będziesz rozwijał warsztat artysty/aktora. Kreował sytuacje parateatralne w przestrzeni miejskiej. Poszukamy inspiracji podglądając zawodowych artystów. Będziemy działać na profesjonalnej Scenie Staromiejskiej SCEK, pokażemy się na Festiwalach. Przewodnikiem będzie Tomasz Daszczuk – reżyser, aktor, pedagog teatru, który inspiracji poszukuje na granicach konwencji…

Ponadto w programie zajęć:

regularne wyjścia do teatrów na wybrane spektakle realizowane w różnych konwencjach teatralnych (teatr dramatyczny, plastyczny, plenerowy, teatr lalek itd.)
zapoznanie się z najlepszymi realizacjami Mistrzów Reżyserii w ramach wewnętrznych pokazów w sali kinowej
pomoc przy realizacji Warszawskiego Festiwalu Teatralnego Młodych w Starej Prochowni (edycja jesienna i wiosenna), organizowanego przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
gwarantowany udział w Feryjnych Otwartych Spotkaniach Artystycznych – realizacji musicalu prezentowanego w Teatrze Dramatycznym m.st.Warszawy.

Laboratorium sztuki aktorskiej
Rozkochaj się w teatrze

Laboratorium sztuki aktorskiej skierowane jest do młodych ludzi (uczniów ostatnich klas szkoły średniej), którzy chcieliby zweryfikować i rozwinąć swoje umiejętności aktorskie i reżyserskie. Zajęcia, skierowane do uczniów szkół wszystkich typów, pomagają przygotować się do egzaminu wstępnego na wydział aktorski lub wokalno-aktorski oraz recitali, wieczorów literackich i spektakli poetyckich na scenie. Konsultacje polegają na pracy nad konkretnymi tekstami oraz nauce dykcji i postawy scenicznej. Zajęcia są okazją do rozmowy o sztuce i życiu. Uczestnicy poznają tajniki dobrego występu i poszukają ukrytych aspektów swojej osobowości.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę