Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rekrutacja na warsztaty wokalne

Rekrutacja na warsztaty wokalne
📅 Data: poniedziałek, 3 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Jezuicka 4 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy do skorzystanie z oferty Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej w roku szkolnym 2019/20.
Szczegóły dotyczące rekrutacji: link

Musicalowy warsztat wokalny
Termin:
Poniedziałek 14:00-18:00
Piątek 13:00-13:45
Wiek uczestników: 16-20 lat

Warsztat przeznaczony jest dla zainteresowanych stylistyką musicalową. Uczestnik przyswoi podstawy emisji głosu, frazowania, oddechu, artykulacji, w czasie warsztatów uczestnicy będą pracować z mikrofonem przy akompaniamencie pianisty – akompaniatora. Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert utworów musicalowych.
Czekamy na Was młodzi wokaliści!

Urszula Napiórkowska wokalistka i couch w zakresie emisji głosu i warsztatu musicalowego. Zajmuje się impostacją głosu i wymową sceniczną. Jest absolwentką wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Współpracuje przy realizacji muzycznych spektakli młodzieżowych. Specjalizuję się w przygotowaniu kandydatów do konkursów wokalnych i na kierunki wokalno – aktorskie uczelni artystycznych.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)


Piosenka aktorska
Termin:
Środa 14:00-18:00
Piątek 13:45-14:30
Wiek uczestników: 16-20 lat

Warsztat przeznaczony dla zainteresowanych piosenką w wielu jej aspektach /aktorską, kabaretową, poetycką, estradową, pop i jazz. Zainteresowani uczestnicy zdobędą podstawy emisji głosu, pogłębią oddech, poprawią wymowę, dodatkowo zaczną rozumieć i interpretować tekst utworu wokalnego. Warsztat wokalno – aktorski pozwoli na wydobycie emocji i zrozumienie tekstu literackiego, a w konsekwencji skoordynowanie wymienionych aspektów ze sferą muzycznego zapisu i ostatecznie wykonania utworu wokalnego w sposób świadomy. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieć możliwość pracy z mikrofonem, a przede wszystkim z profesjonalnymi nauczycielami: wokalistyką i pianistą –akompaniatorem.
Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert przygotowanych utworów na scenie Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej.

Urszula Napiórkowska wokalistka i couch w zakresie emisji głosu i warsztatu wokalno- aktorskiego. Zajmuje się impostacją głosu i wymową sceniczną. Jest absolwentką wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Specjalizuję się w przygotowaniu kandydatów do konkursów wokalnych i na studia artystyczne na kierunki wokalno – aktorskie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę