Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Animalove - targi z sercem

Animalove - targi z sercem

reklama
📅 Data: niedziela, 09 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 8, Laboratorium (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Animalove to wyjątkowe spotkanie miłośników zwierząt. Chcemy zadbać o nasze zwierzęta, ale również pomóc tym, które naszej pomocy potrzebują. Na naszych targach znajdziecie akcesoria dla zwierząt, karmy, i wszystko aby naszym zwierzętom żyło się z nami jak najlepiej!
Misją Animalove jest również pomaganie bezdomnym zwierzętom i promowanie ich adopcji i sterylizacji. Do współpracy zaprosiliśmy organizacje pomocowe, które opowiedzą o swoich działaniach i potrzebach, oraz profesjonalistów którzy podzielą się z nami swoją wiedzą o żywieniu i zachowaniu naszych czworonożnych przyjaciół.

Wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia towarzyszące jest darmowy.

Zapraszamy na wykłady i rozmowy:

11.30 Przewodnik spacerowy - czyli jak wyjść z psem na idealny spacer?- behawiorystka Zosia Zaniewska, prowadząca swoją psią szkołę Psiedszkole - opowie jak zrobić naszemu psu idealny spacer. Poruszymy temat ciągnięcia na smyczy, zjadania śmieci oraz szczekania na inne psy.

12.00 Ala Milewska behawiorystka i autorka projektu „Co mówi pies”, współpracująca na codzień z portalem „pies na urlopie” opowie o psiej komunikacji i na podstawie filmów pokaże nam jak często mylimy się w jej interpretacji.
Na wykładzie dowiemy się: Jak psy mówią i jak je dobrze rozumieć? Po czym poznać, że pies jest zestresowany, zły, radosny, niepewny, podekscytowany?

13.30 Nina Sieniarska z Fundacji Koty Z Grochowa opowie nam w jakim wieku kociak powinien trafić do domu i dlaczego, jakich błędów uniknąć w opiece nad kociakiem, jak przygotować dom na pojawienie się kota?

14.30 Lab rescue - adopcje zwierząt laboratoryjnych, opowie o adopcji zwierząt laboratoryjnych: szczurów, myszy, świnek morskich i królików. Opowiedzą o codziennym życiu zwierząt laboratoryjnych zarówno jeszcze w laboratorium, jak i już w nowym domu. Podpowiedzą, jakie warunki trzeba zapewnić zwierzakom dla ich pełnego komfortu oraz jak umilić im pierwsze chwile tuż po adopcji. Przedstawimy wam, jak takie zwierzęta wyglądają, jak się zachowują i czy się różnią od „zwykłych hodowlańców” oraz przede wszystkim jak można im pomóc.

15.00 Do góry kotami - Joanna Szopińska opowie o domu bezpiecznym dla kota. Na co zwrócić uwagę na codzień i przed wyjazdem aby kot był bezpieczny?

16.00 ABC Żywienia kotów Surowe kotki - Agnieszka Cholewiak-Góralczyk dietetyk psów i kotów opowie o zdrowym żywieniu kotów. Z tego wykładu dowiesz się jak prawidłowo żywić swojego kota, co powinno znaleźć się w jego misce, co mu służy a co szkodzi. Omówimy wady i zalety różnych modeli żywienia, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla swojego kota i dla siebie. Dowiesz się też, co świadczy o tym, że Twój kot to 100% mięsożerca, który nie potrzebuje w swojej diecie żadnych węglowodanów.

17.00 Pruszkowski Dom Tymczasowy - Agnieszka Marks - opowie jak znaleźć dla siebie kota idealnego i jak przygotować się do adopcji? Na wykładzie dowiecie się:
- gdzie szukać dla siebie kota?
- jakimi kryteriami kierować się w wyborze kota, by stworzyć duet idealny?
- jakie są potrzeby kota w domu i w jaki sposób o nie zadbać
- czego się spodziewać w ciągu pierwszych dni z kotem i jak pomóc mu się zadomowić
- jak komunikuje się kot i jak się z nim zaprzyjaźnić
- najczęściej popełniane błędy - jak ich unikać?

17.30 licealiści z Kozienic opowiedzą o swojej pracy „Z Zielonym pomagasz, ratujesz- zwierzęta adoptujesz”Młodzi ludzie uświadamiają lokalną społeczność o potrzebie i wadze adopcji i pomocy bezdomnym zwierzętom.

Zapraszamy!

Animalove
targi dla miłośników zwierząt
9 czerwca
11.00-18.00
Centrum Praskie Koneser
Sala laboratorium
Plac Konesera 8
Warszawa
Wstęp wolny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: targi wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę