Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

5. urodziny Hugonówki

5. urodziny Hugonówki

reklama
📅 Data: niedziela, 26 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Konstanciński Dom Kultury, ul.Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W niedzielę, 26 maja Konstanciński Dom Kultury świętuje 5. urodziny Hugonówki (ul. Mostowa 15).

W maju 2014 roku nowa siedziba otworzyła swe podwoje dla gości, a KDK zyskał zupełnie nowe możliwości organizacji wydarzeń kulturalnych. Powstały sala widowiskowa, galeria oraz nowe sale na zajęcia, warsztaty i spotkania.

Z tej okazji KDK zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. Początek jubileuszowej imprezy o godz. 14. O godz. 15 odbędzie się spektakl plenerowy dla dzieci „Co w szafie piszczy”. O godz. 16 w altanie zaprezentują się grupy muzyczne KDK. Tuż przed godz. 17 publiczność rozbawi grupa improwizacji teatralnej BCA Flash. Na godz. 17.30 w altanie zaplanowano wielką fetę urodzinową przy muzyce The Warsaw Dixielanders. Nie zabraknie także urodzinowego tortu. Pochwalcie się swoimi wypiekami. Zachęcamy do udziału w konkursie na najsmaczniejszy tort jubileuszowy. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. A dla wszystkich uczestników smakowita uczta! O godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z pisarka Ewą Cielesz, a o godz. 20 w amfiteatrze koncert Sławka Uniatowskiego. Jubileusz zwieńczy potańcówka w altanie. Ponadto przez cały dzień malowanie graffiti, warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie, animacje balonowe dla dzieci oraz wystawy zbiorów KDK, a także Klubu Fotograficznego F8.

Szczegółowy program >> link
Wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: dla dzieci impreza koncert spotkanie stand up, kabaret teatr wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę