Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Dzień Dziecka z bohaterami Cartoon Network w Atrium Reduta

Dzień Dziecka z bohaterami Cartoon Network w Atrium Reduta
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 24 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📅 Data zakończenia: sobota, 25 maja 2019

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Atrium Reduta (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Laboratorium Dextera, Atomówki czy Johnny Bravo – na czym polega fenomen kultowych produkcji Cartoon Network? Będą się mogli o tym przekonać mieszkańcy Warszawy i okolic już w dniach 24-25 maja. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Atrium Reduta przygotowało wyjątkowe rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów kreskówek i ich rodziców.
Spotkanie z superbohaterami Cartoon Network będzie główną atrakcją trwającego dwa dni wydarzenia w Atrium Reduta. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli poznać kultowe produkcje, które cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń.
W dniach 24-25 maja na dzieci czeka spotkanie z postaciami z amerykańskich kreskówek w wielu różnych odsłonach. Młodzi naukowcy sprawdzą swoją wiedzę i zobaczą pokazy chemiczno-fizyczne w Laboratorium Dextera. W Fabrykach Kubków miłośnicy Johnny’ego Bravo zaprojektują własny gadżet z najlepszymi tekstami i wizerunkiem ulubieńca, a w Fabryce Koszulek – atomówkowy t-shirt. Prawdziwą gratką dla fanów Bena będzie aplikacja Ben 10 - Hero Experience, w której uczestnicy przemienią się w wybranego kosmitę, otrzymując jego moc. Ponadto dla wszystkich, którzy jeszcze raz chcą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na ekranie, przygotowano pokazy w Mini Kinie 58’’. Miłośnicy kultowych superbohaterów będą też mogli zagrać w gry multimedialne z ulubionymi postaciami z Cartoon Network oraz sprawdzić swoje umiejętności, trenując na rzutni celnościowej. Na podsumowanie udanego spotkania z bohaterami kreskówek przygotowano Studio Tatoo, w którym będzie można wytatuować sobie podobizny ulubionych postaci w kolorze oraz monidła Dextera i Johnny’ego Bravo na potrzeby pamiątkowego zdjęcia.
- Co roku z okazji Dnia Dziecka przygotowujemy atrakcje z myślą o najmłodszych klientach naszego centrum. W tym roku chcemy zaprosić całe rodziny na wydarzenie, którego motywem przewodnim są znane i lubiane bajki Cartoon Network. Jestem przekonana, że spotkanie z nimi będzie ciekawym i emocjonującym sposobem na spędzenie czasu z dziećmi. Najmłodsi uwielbiają kreskówki, ale na naszej imprezie miło spędzą też czas dorośli, którzy mogą przypomnieć sobie chwile z dzieciństwa. Nie zabraknie też atrakcji dla mam – specjalnie dla nich uruchomimy Strefę beauty, w której będą mogły skupić się wyłącznie na sobie, swoich potrzebach i relaksie – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Reduta.
„Dzień Dziecka z bohaterami” w Atrium Reduta odbędzie się w dniach 24-25 maja br. w godzinach 11:00-19:00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: dla dzieci inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę