Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bielańska Scena Komediowa

Bielańska Scena Komediowa

reklama
📅 Data: piątek, 28 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Galeria Mokotów (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Bielańską Scenę Komediową wypełnimy dobrym humorem!

Program:

📅 25 maja, 18:00: Scena Komedii - Bielańskie historie
Czas trwania: 70 minut
Pierwsza część to rozgrzewka, w której udziału publiczności wręcz nie może zabraknąć. Gdy wszyscy będą już zwarci i gotowi, na scenę wkroczą one: fantastyczne, improwizowane historie. Spektakl improwizowany inspirowany bielańskimi historiami. To widzowie opowiedzą komikom, co lubią w swojej okolicy, jakie znają na jej temat historie, jakie mają wspomnienia. 😊
I oczywiście - co ich na Bielanach denerwuje! Improwizatorki i improwizatorzy kreatywnie wykorzystają Wasze historie do grania komediowych scen.
Kto ma poczucie humoru, musi do nas dołączyć. My mamy go aż nadto! Czas na roześmiane Bielany! 😊

📅 31 maja, 18:00: Scena Komedii - Halo taxi - bilans trzydziestolatki
Czas trwania: 70 minut
Stand up Agnieszki Matan – warszawskiej komiczki i improwizatorki. Agnieszka o swoim stand upie: Kiedy byłam dzieckiem, wyobrażałam sobie, że dorosłe kobiety CODZIENNIE rano jeżdżą w garsonkach taksówkami do pracy, a wieczorami chodzą na imprezy. Skończyłam trzydzieści lat, garsonki wyszły z mody, na imprezy nikt już nie ma czasu, jedynie taksówki są niezawodne. O tych wszystkich sprawach chętnie z Państwem pomówię.😊
Support: Marta Iwaszkiewicz

📅 7 czerwca, 18:00: Scena Komedii - Gry rodzinne
Czas trwania: 70 minut
Wieczór gier improwizowanych to formuła, która bardzo angażuje publiczność. Występujący na oczach publiczności grają improwizowane sceny wg konkretnych założeń – np. mogą rozmawiać ze sobą, zadając sobie tylko pytania; używają w czasie sceny kwestii zapisanych przez publiczność na kartkach i muszą spontanicznie obronić ich sens lub zmieniają w czasie grania styl sceny. W każdej grze publiczność ma wpływ na jej przebieg, decyduje, kiedy gracze mają zrobić coś w inny sposób.

📅 14 czerwca, 18:00: Scena Komedii - Lato w mieście
Czas trwania: 70 minut
Spektakl improwizowany, który zaczyna się od niewinnego spotkania bohaterów w czasie niedzielnego popołudnia. Może to piknik? Może letnisko? Jak bohaterowie spędzają czas, co robią, co jedzą? Publiczność stworzy razem z nami bohaterów i będzie miała wpływ na dalsze losy ich historii.

📅 28 czerwca, 18:00: Scena Komedii - 90’s Tv show - reklamy
Czas trwania: 70 minut
Zapraszamy na 90's Tv Show - cykl komediowy prosto z Resort Komedii, w którym wybrane fragmenty ulubionych seriali i programów inspirują komiczki i komików do grania improwizowanych scen. Tego wieczoru przypomnimy sobie czasy, w których Andrzej Rosiewicz śpiewał piosenkę o cemencie, każdy mężczyzna pachniał perfumami Hattric, a Zagłoba prał koszule w Pollenie 2000. Czyli zapraszamy do świata dawnych reklam! ;)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: stand up, kabaret


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę