Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Meg Loyd Violin Show & DJ MadMike

Meg Loyd Violin Show & DJ MadMike

reklama
📅 Data: czwartek, 06 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Bez Słowa, ul. Fosa 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na magiczny i niepowtarzalny wieczór pod gwiazdami! Tego wieczoru usłyszycie klimatyczną muzykę w połączeniu ze skrzypcami elektrycznymi!

Meg Loyd zaczaruje magicznym smyczkiem swoje świecące skrzypce a DJ MadMike oprawi to w klimatyczne dźwięki! Chcecie zobaczyć to na żywo? Przyjdźcie do Bez Słowa już 6 czerwca w czwartek! Zaczynamy o 20:00!

Meg Loyd to charyzmatyczna skrzypaczka, która od wielu lat występuje na scenie elastycznie dopasowując się do każdego gatunku muzyki.
Na swoim koncie ma już kilka występów w TV.
Jej zdolności muzyczne są pielęgnowane od najmłodszych lat, gdzie często występowała na koncertach czy recitalach, dzięki którym pokochała scenę.
Gra na skrzypcach stała się jej pasją, która sprawia jeszcze większą przyjemność dzieląc się nią z innymi.
Na przekór tradycji klasycznej, która jest tak ściśle związana ze skrzypcami artystka nie boi się oderwać od normy i na co dzień eksperymentuje z muzyką popularną, elektroniczną czy rockiem. Jej niespokojna ciekawość, pasja i wielopłaszczyznowe zainteresowania muzyczne sprawiają, że czuje się swobodnie w każdym gatunku muzycznym.
Szeroki repertuar muzyczny artystki, propagacja osobowości i miłość do zabawiania innych, to tylko kilka powodów, które ją wyróżniają.

DJ MadMike - jest rozchwytywanym DJem w wielu popularnych klubach i barach. W kilku topowych klubach jest rezydentem.
Jego imprezy prowadzone są na najwyższym poziomie. Pasja do tworzenia i miksowania muzyki sprawia, że każdy uczestnik imprezy czuje się napływ wielkiej energii!
Muzyka house, deep house to jego konik ! DJ jednak nie zamyka się na inne gatunki i jego zróżnicowany styl pozwala mu obracać się w każdym rodzaju muzyki. DJ elastycznie dopasowuje się do potrzeb danego wydarzenia.
Jego niezwykła osobowość pozwala mu przelewać swoją radość życia na wydarzenia i podnosić energię tłumu, zapewniając wszystkim, że cieszą się muzyką i świetnie się bawią!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę