Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Festiwal księżniczek i dzielnych rycerzy na Wilanowie

Festiwal księżniczek i dzielnych rycerzy na Wilanowie

reklama
data Data: 16 czerwca 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wilanów, Plaża Wilanów (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Nauka dworskiej etykiety, turniej rycerski i królewskie warsztaty plastyczne! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie księżniczki i rycerzy z Wilanowa i okolic, na rodzinny piknik pełen atrakcji prosto z królewskiego zamku! Widzimy się 16 czerwca na Plaży Wilanów. Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Aktywna Rodzina: Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek".
Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek to seria weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – spotkamy się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyjemy pasjonujące przygody, nabędziemy nową wiedzę, rozwiążemy zagadki i poznamy nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest nieodpłatny.

16 czerwca w godzinach 11-16 zapraszamy na Plażę Wilanów na królewski piknik rodzinny. Na wszystkie piękne damy i szlachetnych rycerzy czekają wspaniałe atrakcje!

Animatorzy z Zwalcz Nudę zaproszą na wspaniałe animacje - turniej rycerski, warsztaty z tworzenia królewskiej biżuterii, wyścigi na koniach, quiz z etykiety królewskiej i wiele innych!

SealArt Szkoła Rysunku poprowadzi kreatywne zajęcia z rysowania i zdradzi Wam tajniki grafiki komputerowej.

The Teachers pokaże Wam jak zrobić wymarzoną koronę i imponujący miecz – wszystko to w wesołej atmosferze nauki języka angielskiego.

Na stoisku Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa Galewska będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania dotyczące wad wymowy, pomalować buźki oraz stworzyć ogromne bańki mydlane!

Ciekawą atrakcję przygotował Creative Club - szkoła programowania dla dzieci i młodzieży – budowanie królestwa na wspólnym serwerze Minecraft!

Pod okiem ekspertów z Gekon Żywność Ekologiczna będziecie mogli spróbować produktów ekologicznych, wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się co nieco o ekologii – w końcu jest to temat bliski wszystkim nowoczesnym księżniczkom i rycerzom!

Oprócz tego atrakcje przygotują Centrum Nauki Kumon Warszawa-Wilanów, Spokojna Główka, Itaka, Ubrania do oddania i Rodzic w mieście. Wszystkich głodnych członków rodziny królewskiej i wojowników ich dzielnej armii zapraszamy do strefy foodtrucków i lokalnych lokali gastronomicznych – Burger na kółkach, KUKI cafe oraz La dolce VITA CAFE Warszawa.

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych – jest firma Alexander Toys, główny partner projektu Aktywna Rodzina.
Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site