Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Quiz: Zbrodnia i kara po polsku w Worku Kości

Quiz: Zbrodnia i kara po polsku w Worku Kości

reklama
📅 Data: wtorek, 18 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Worek Kości, ul. Bagatela 10 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Słynni polscy mordercy i złodzieje, głośne przestępstwa, napady, rozboje oraz.. fikcyjne postaci polskiej popkultury, które znają wszyscy. Czy na pewno ich znacie? Ile o nich wiecie? Która historia była prawdziwa?
Nasz najnowszy pomysł, Quiz Zbrodnia i Kara Po Polsku jest dla tych, którzy poszukują niesztampowej zabawy, emocji i dużej dawki… czarnego humoru. Quiz poprowadzi Przemek Semczuk, pisarz i reporter, który temat polskich zbrodni zna jak mało kto. I pisze o nich znakomite książki. W Worku już dwukrotnie porwał Was opowieścią o seryjnym mordercy Joachimie Knychale oraz o tajemniczym morderstwie popełnionym przed laty w Jeleniej Górze.
Przygotujcie się na świetny wieczór, mimo nieco makabrycznego tematu quizu :)

Przemysław Semczuk - autor (ur. 1972), dziennikarz, publicysta. Jego reportaże ukazują się w „Newsweeku” „Wprost”, „Focus Historia”, „Wysokich Obcasach Extra”, a także w „Gościu Niedzielnym”. Autor książek Zatajone katastrofy PRL, Czarna wołga: kryminalna historia PRL, Maluch. Biografia, Magiczne Dwudziestolecie, Wampir z Zagłębia oraz Kryptonim Frankenstein, M jak morderca: Karol Kot wampir z Krakowa oraz Wybrałem Pol(s)kę. We wrześniu 2018 roku jego powieść kryminalna Tak będzie prościej zdobyła nagrodę Srebrnego Kluczyka przyznaną przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry i tygodnik „Nowiny Jeleniogórskie” w kategorii literatura.

☝Jeśli nie macie drużyny, nie szkodzi, dobierzemy ją na miejscu!
👩🎓Boicie się, że wiecie zbyt mało – dajemy okazję do zdobycia dodatkowych, pożytecznych informacji od prowadzącego, Przemka Semczuka i innych uczestników Quizu.
Nagroda dla zwycięskiej drużyny: wysokoprocentowy prezent od baru!

👉 Zasady są proste i bardzo towarzyskie:

➡ Łączycie się w grupy: Wasz ekipa powinna liczyć od 👫 4 do 6 osób 👫, ale nie przejmujcie się, możecie się dobierać już na miejscu, co niesie ze sobą dreszczyk emocji i możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Swojej drużynie nadajecie niepowtarzalną nazwę.

➡ Przemek przygotuje dla Was kilka rund pytań o słynnych polskich zbrodniach i przestępcach, prawdziwych i znanych z popkultury. Każda runda ma 10 pytań. Niektóre będą wzbogacone o ilustracje i filmiki na naszym ekranie 🎥 lub… dźwięki 🎧!

➡ Jeśli znacie odpowiedź, krzyczycie nazwę swojej drużyny 🙋♀🙋♂i podajecie ją, jeśli jest nieprawidłowa, podaje ją kolejna ekipa, która się zgłosiła.

➡Po podliczeniu punktów zwycięską drużynę obdarujemy wysokoprocentowym poczęstunkiem 🍹 i prezentem niespodzianką od prowadzącego.

➡ Ekspert „Google” 📲niemile widziany, jeśli chcecie się bawić, odłóżcie smartfony na czas zabawy! Liczymy na Waszą wiedzę i umiejętność kojarzenia!

-----
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: 18.30
start godz. 19.30
Wejście bezpłatne.
Rezerwacje miejsc siedzących: telefon 783 666 868 (w godzinach pracy klubu).
Klub mieści maksymalnie 100 osób (siedzących i stojących łącznie).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę