Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Koncert EB Sound

Koncert EB Sound

reklama
📅 Data: sobota, 15 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, ul. 1 Sierpnia 36 a, Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury "Włochy" (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


EB Sound ponownie na scenie Okęckiej Sali Widowiskowej! W programie koncertu m.in. piosenki z musicalu "Wrzenie", ale nie tylko!

15.06.2019 r. (sobota) godz. 20.00, wstęp wolny!

„Wrzenie” to musical ukazujący znaczenie muzyki dla młodzieży w trudnym czasie początku transformacji ustrojowej. Autorski scenariusz łączy pokolenia. Starszym przypomina minione lata, młodszym zaś ukazuje brutalną rzeczywistość PRL-u, kiedy trudno było o nadzieję i plany na przyszłość. Wielkim atutem przedstawienia są nowe aranżacje klasyków polskiej piosenki tamtych czasów. W przedstawieniu usłyszymy m. in. utwory zespołów takich jak: Dżem, Lady Pank, Maanam, T.LOVE czy Perfect.

Zespół EB Sound (dawniej Edyta Band) powstał w 2012 roku w Domu Kultury „Włochy”. W jego skład weszli uczestnicy indywidualnych zajęć wokalnych Studia Piosenki Edyty Kiesewetter. Obecnie jest to szesnastoosobowy młodzieżowy zespół utalentowanych wokalistów i instrumentalistów. Najstarsi stażem uczestnicy działają na scenie od 12 lat.

Długoletnia praca i pasja zaowocowały wieloma autorskimi projektami, koncertami, spektaklami muzycznymi, a także trzema płytami dokumentującymi projekty sceniczne: „Świąteczna zawierucha z Edyta Band dla ucha”, „Trzepak show, czyli piosenki z naszego podwórka”, „Rzutem na taśmę. Edyta Band filmowo”.

Zespół występuje w macierzystej Okęckiej Sali Widowiskowej, gdzie ma już swoją wierną publikę. Pojawia się także na innych scenach Warszawy i nie tylko. Zdobył dziesiątki nagród na ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwalach, z których najważniejszą jest Złoty Aplauz na 37. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Oprócz działań kulturalnych na rzecz Domu Kultury “Włochy”, EB Sound bierze udział w koncertach charytatywnych, nagrywa piosenki dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych oraz organizuje koncerty na zamówienie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Włochy lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę