Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

360 Minutes Art

360 Minutes Art
📅 Data: sobota, 18 października 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Soho Factory (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


18 października w Soho Factory po raz pierwszy w Polsce odbędzie się interesujący projekt artystyczny. Wstęp na wydarzenie będzie darmowy.

To będzie druga odsłona 360 Minutes Art. Pierwsza odbyła się w Niemczech. W projekcie uczestniczą czołowi artyści zza zachodniej granicy: Sven Sauer (laureat Nagrody Emmy za efekty wizualne do serialu „Gra o tron”), Joanna Rutkowska, Babak Nafarieh, Igor Posavec, Aleksander Mink, Thomas Wunsch. Nie zabraknie również lokalnego akcentu; w performansie ma uczestniczyć również polska malarka, Joanna Sarapata.

Prace, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy będą stworzone specjalnie na to wydarzenie. Ani w trakcie wydarzenia, ani po jego zakończeniu nie będzie można robić żadnych zdjęć. Przez 360 minut trwania artystycznej imprezy odwiedzający będą mogli kupić prezentowane dzieła, te które nie znajdą nabywców zostaną spalone. W ten sposób uczestnicy wystawy zdecydują, które prace warte są ocalenia, a które mogą zginąć w płomieniach.

- Odbiór prac jest niepowtarzalny, towarzyszy mu poczucie skończoności oraz świadomość przemijania gwarantowane przez narzucone ramy czasowe. Wystawa jest komentarzem do jednego z najważniejszych problemów naszej cywilizacji – chronicznego braku czasu - stwierdzają organizatorzy przedsięwzięcia.

Wstęp na wystawę jest darmowy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę