Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Warsaw Summer Jazz Days na Bemowie

Warsaw Summer Jazz Days na Bemowie

reklama
data Data: 29 czerwca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Bemowo w Parku Górczewska (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Podczas bemowskiej odsłony największego jazzowego festiwalu w Polsce wystąpią Lounge Ryszards, Tricphonix i Maisha.

Maisha to sześcioosobowy zespół, prowadzony przez Jake’a Longa. To kolejny efekt niespotykanego fermentu na brytyjskiej scenie jazzowej, z jakim mamy do czynienia od kilku lat. W 2016 roku zespół wydał swoją pierwszą EP-kę „Welcome To A New Welcome”, zaś pod koniec roku ubiegłego debiutancki album „There is A Place”. Muzyka zespołu to niezwykły koktajl takich stylów afrobeat, hip-hop, soul i spiritual jazz.

Lounge Ryszards piszą o sobie tak: „LOUNGE RYSZARDS – zespół legenda. Faktem jest, że nie gra muzyki łatwej, można zaryzykować, że nie gra muzyki w ogóle (hehehe). Ich mózgi połączone są intergalaktyczną pępowiną z macierzą kosmicznego groove’u. Lounge Ryszards ryją banie! POZDRO!”.
W skład zespołu wchodzą: Michał Małota – tenor sax, wrzaski, śpiew, Anatol Malinowski – gitara, kosmiczne przystawki, łańcuchy, wiatraki, Jakub Tyro-Niezgoda – bas, międzygalaktyczne sondy, śmieszne gadżety oraz Michał Kasperek – perkusja, śpiew pozawymiarowy, kosmiczne zasysanie.

Z kolei Tricphonix istnieje 10 lat. Jest to zespół, który wydał dwie, autorskie płyty i po niezliczonych koncertach oddał się kilkuletniej medytacji, która pochłonęła muzyków do tego stopnia, że zapomnieli o tak istotnym jubileuszu i jego obchodach. W efekcie świętuje z dwu letnim opóźnieniem. Teraz w nowym składzie powraca, nagrywa nową płytę i rozpoczyna trasę koncertową.
Tricphonix to również spotkanie liderów, członków wielu znamienitych formacji, z pogranicza jazzu, ethno, a nawet muzyki elektronicznej. W składzie zespołu: Maciej Trifonidis ( Trifonidis Orchestra, 3275 kg Orchestra, Horny Trees, Tricphonix) Oliwier Andruszcznko ( Bum Bum Orkestar), Ewelina Serafin (Ewelina Serafin Quartet), Jacek Prokopowicz , Mikołaj Harasimiuk (Kerd, Break da Funk Orchestra), Banian Veins ( tajemniczy zespół w maskach…), Jakub Tybulczyk (3Kings), Daniel Polkowski ( niekwestionowany król sceny deep house, autor projektu Connections, Aga Yano ( perkusionistka wielu projektów etnicznych i jazzowych), Robert Żelazko producent, puzonista ,wykładowca).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site