Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

HYC06 akustycznie na Różycu

HYC06 akustycznie na Różycu

reklama
data Data: 29 czerwca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Bazar Różyckiego (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zespół Hyc06 założył Adam Adamczyk, wokalista zespołów Moja Adrenalina i semantik punk. Do współpracy zaprosił również perkusistę i basistę, z którymi grał w obydwu tych grupach: Karola Ludewa i Piotra Leniewicza, a także gitarzystę Piotrka Lewandowskiego.
Pomysł na Hyca i pierwsze piosenki powstały już w 2006 roku, ale duże zainteresowanie zespołem semantik punk skupiło czas i siły twórcze muzyków na licznych koncertach, festiwalach i wreszcie na kilkumiesięcznym pobycie w Los Angeles, gdzie zaproszeni przez legendarnego producenta Rossa Robinsona nagrywali w jego studiu płytę pt.: „abcdefghijklmnoprstuwxyz”. W grudniu 2014 roku semantik punk został zaproszony przez zespół Meshuggah do udziału w europejskiej części trasy koncertowej celebrującej 25-lecie Meshuggi. Po koncertach w najlepszych salach koncertowych takich jak londyński Roundhouse, czy Melkweg w Amsterdamie, semantik zasłużył na przerwę, a muzycy w odświeżonym składzie zabrali się do pracy nad Hycem.
Adam „Wilk” Adamczyk – wokalista, gitarzysta i autor tekstów określa muzykę zespołu Hyc06 jako „popowe ujęcie post-punka”. Jest w niej melodia, nostalgia i tęsknota za czasem... Zespół dużą wagę przykłada do brzmienia całości przy zachowaniu miejsca na niezwykle popisy każdego z instrumentalistów, poszukując prawdziwego organicznego brzmienia.
Hyc06 kończy właśnie prace nad debiutanckim materiałem. Utwory zostały zmiksowane przez Piotra Szumskiego z warszawskiego Quality Studio. W przygotowaniu jest także pierwszy singiel i teledysk.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site