Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Tworzą z Ochotą

Tworzą z Ochotą

reklama
data Data: 15 czerwca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ochota, Park Szczęśliwicki (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Już w sobotę 15 czerwca w Parku Szczęśliwickim odbędzie się familijna impreza plenerowa „Tworzą z Ochotą”, która zapewni widzom nie tylko rozrywkę i kontakt ze sztuką, ale także edukację w wielu dziedzinach życia.
Na mieszkańców Ochoty i nie tylko będą czekać m.in. warsztaty ceramiczne i plastyczne, ćwiczenia tai-chi i qigong, nauka jedzenia pałeczkami, pokaz aikido, prezentacja tresury psów policyjnych oraz znakowanie rowerów. Miłośnicy sztuk cyrkowych będą mogli uczestniczyć w warsztatach z fachowcami z tej dziedziny, a także podziwiać ich występy. Ciekawą propozycją są też warsztaty artystyczno-sensoryczne dla dzieci, konkurencje sportowe i gry rekreacyjne. Przyjaciele zwierząt poznają fretki - urocze i towarzyskie ale wymagające zwierzęta.
Nieustającą popularnością cieszy się malowanie buziek, które i tym razem zagości na imprezie. Znajdzie się na niej także miejsce dla szlachetnej sprawy – rejestracji dawców szpiku i komórek macierzystych.

Ale to nie wszystko! Jednocześnie na scenie będzie można oglądać występy zespołów działających w Ośrodku Kultury Ochoty, MDK Ochota oraz dzielnicowych szkołach i stowarzyszeniach. Repertuar jak zwykle będzie zróżnicowany – od happeningów poetyckich przez pokazy taneczne w najróżniejszych stylach (taniec jazzowy, irlandzki, balet, hip-hop) po występy chóralne m.in. chór dziecięcy "Cantabile" z Białorusi, All That Sound i SouLadies z OKO. Studio Wokalne im. J. Wasowskiego z OKO wystąpi w repertuarze piosenek musicalowych a Stowarzyszenie Scena 96 zaprezentuje spektakl dla najmłodszych "Smok. Cmok".

Jesteśmy pewni, że na imprezie „Tworzą z Ochotą” każdy znajdzie coś dla siebie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site