Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Koncert "Stage Voice Acoustic" w La Boheme

Koncert "Stage Voice Acoustic" w La Boheme

reklama
data Data: 12 czerwca 2019, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Żoliborz, La Boheme, Mysłowicka 1 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
STAGE VOICE ACOUSTIC

wokaliści:
Sabina Zielińska
Katarzyna Ruta
Michał Hanczak

akompaniament:
Tomasz Korban (piano, gitara)

Różne głosy, różne doświadczenia, różne osobowości - jedna przyjaźń i pasja.

Zapraszamy na pierwszy koncert z serii STAGE VOICE ACOUSTIC. Na scenie w La Boheme zaprezentują się młodzi wokaliści, którzy poznali się niegdyś w Studiu Wokalnym Stage Voice. Godziny spędzone na lekcjach śpiewu, próbach, wspólnych obiadach i drinkach zaowocowały pomysłem zorganizowania wspólnego koncertu.

Usłyszycie wybrane przez nich utwory - ulubione i takie, które zawsze chcieli zaśpiewać. Tego wieczoru pojawią się piosenki z repertuaru takich artystów jak Erykah Badu, Kayah, Kings of Leon, Alicia Keys, Edyta Bartosiewicz, Kuba Badach i Avicii. Będzie więc bardzo różnorodnie, ale z pewnością klimatycznie.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu. LA BOHEME to pracownia artystyczna, galeria i winiarnia, miejsce spotkań artystów z różnych światów. Organizowane są tu małe koncerty, spotkania autorskie i wieczory poetyckie. Nie znajdziecie tu kotletów w menu. Są za to kawa, herbata i wino.

Jak zawsze w LA BOHEME nie ma biletów, jest wrzuta do cylindra, dla ARTYSTÓW.

Start o 19:30.

SABINA ZIELIŃSKA - z wykształcenia muzyk, psycholog i trener wokalny. Ze wszystkich instrumentów od zawsze najbardziej lubiła głos, dlatego na co dzień pomaga innym lepiej poznać i rozwijać go w Studio Wokalnym Stage Voice.
Poza pracą woli śpiewać niż mówić. Docenia dobrą muzykę, dobre jedzenie, czarną kawę, spokój i wygodne ubrania (tak, dresy;).

KATARZYNA RUTA – żyje w świecie rozrywki – pracuje w branży telewizyjnej, a po pracy pochłania ją muzyka. Zawsze chciała mieć afroamerykańskie korzenie, ale los chciał inaczej. Została słowiańską blondynką, ale nie przeszkodziło jej to w dostaniu się do zespołu Sienna Gospel Choir.
Uwielbia chodzić po górach, spać pod gwiazdami, jeść i śmiać się z żartów, których nikt nie rozumie.

MICHAŁ HANCZAK - na co dzień prezenter radiowy. Scena i muzyka to jego druga miłość, dlatego z chęcią prowadzi imprezy, a czasem też śpiewa. Krótko mówiąc - mikrofon to jego narzędzie pracy... i pasji. Od kilku lat trenuje swój wokal w Stage Voice.
Kocha też podróże i dobre jedzenie (czyli zwiedza brzuchem). Uwielbia Przyjaciół - swoich i tych z serialu. Kradnie długopisy.

TOMASZ KORBAN – student pierwszego roku muzykologii, gitarzysta, który nie boi się też klawiszy. Fan wszelkiej muzyki od średniowiecznych chorałów po hity Eda Sheerana.
Kiedy nie gra na instrumentach, gra w gry. Ewentualnie ogląda japońskie bajki, choć od niedawna odczuwa też przyciąganie do fizyki, którą zaczął zgłębiać.

STUDIO WOKALNE STAGE VOICE - założone przez Agnieszkę Przestrzelską-Świderską i Kubę Świderskiego studio, które już od 7 lat prowadzi lekcje śpiewu dla amatorów. Trenerzy w Stage Voice to certyfikowani nauczyciele techniki SLS, IVA i MVT - pomagają poszerzyć skalę głosu i uzyskać swobodę w posługiwaniu się tym instrumentem. Studio mieści się w samym sercu Warszawy (Marszałkowska 138).

Zajrzyj też tu:
stagevoice.pl
facebook.com/studio.stagevoice
facebook.com/la.boheme.salonik
instagram.com/katarzyna.ruta
instagram.com/hanczak
hanczak.pl

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site