Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Ogród Wola | Rozwijamy Siebie

Ogród Wola | Rozwijamy Siebie

📅 Data: 22 czerwca 2019, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Ogród Wola ul. Górczewska 124 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Cykl ROZWIJAMY SIEBIE jest częścią programu Ogród Wola. Chcemy żebyście na chwilę zwolnili, odetchnęli i skupili się tylko na sobie!

🌻🌻🌻
11:00 - 12:00
zapraszamy Was na
🤸‍♀ JOGĘ NA TRAWIE

Na całym świecie jogę praktykuje 200 mln ludzi. To potężne antidotum na stres współczesnego życia, praktyczna filozofia, mająca na celu zjednoczenie ciała, umysłu i ducha dla osiągnięcia harmonii. Joga ma zdolność uspokojenia umysłu, zwiększenia koncentracji i zdolność radzenia sobie z napięciami. Poczuj to na własnej skórze! Jeśli zaczniesz praktykować jogę, z pewnością będziesz mile zaskoczony. Zatem wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć ćwiczenia, to twoje ciało, otwarty umysł i odrobina dobrych chęci. Bez względu na wiek czy poziom sprawności, joga jest jednym z najlepszych sposobów, aby pozostać pięknym, młodym i zdrowym.

💥💥 Na zajęcia obowiązują zapisy: ogrod@ogrodwola.pl 💥💥


🌻🌻🌻
Zaraz po jodze
12:00 - 13:00
zapraszamy Was na warsztaty
🙆‍♂ MINDFULNESS

Mindfulness to sztuka przeżywania życia w uważny, troskliwy i świadomy sposób. Sztuka odnajdowania samego siebie w chwili obecnej i radzenia sobie z emocjami i stresem. Dotychczas technika ta była jedynie domeną joginów, ale dziś sztuka ta dostępna jest dla każdego.

Mindfulness nie jest relaksacją, religią czy psychoterapią. Nie jest też sztuką robienia uników przed otaczającymi nas problemami, ani też techniką tłumienia myśli, emocji czy uczuć. Jest raczej wyjściem im naprzeciw, ponieważ uczy jak praktycznie kontrolować swoje emocje i radzić sobie ze stresem.

Mindfulness to sztuka przeżywania życia w świadomy sposób, to przeżywanie życie pełne uważności, troskliwości i dbałości. Dzięki technice medytacji Mindfulness jesteśmy bardziej wnikliwi i skoncentrowani na tym co tu i teraz.

💥💥 Na zajęcia obowiązują zapisy: ogrod@ogrodwola.pl 💥💥


🌞 Gdzie jesteśmy? 🌞
Ul. Górczewska 124
W pobliżu Parku Ulricha

🌞🌞🌞
Cykl ROZWIJAMY SIEBIE prowadzi stowarzyszenie MAYE

Stowarzyszenie MAYE zostało założone przez ludzi, których wspólną platformą działania jest MUZYKA ART YOGA ECO.

Tworzą je ludzie o przeróżnych charakterach i zainteresowaniach, uzdolnieni muzycznie, mający inklinacje teatralne i artystyczne, ludzie, którzy związani są z szeroko pojętą filozofią i praktyką jogi, kochający zdrowe odżywianie wolne od zadawania cierpienia zwierzętom, dbający o środowisko, a także ci, którzy kierują się dewizą „proste życie i wzniosłe myślenie.”

MAYE promuje harmonijny styl życia, kreatywne i alternatywne formy myślenia i działania. Kształtuje wrażliwość i postawy prospołeczne poprzez muzykę, sztukę, taniec, metody wyciszenia, jogi i medytacji. Pozwala to na odnalezienie równowagi i drogi indywidualnego rozwoju osobistego.

Celami Stowarzyszenia jest pozytywne oddziaływanie na ludzkie postawy poprzez muzykę, sztukę, taniec, kształtowanie postaw ekologicznych, działania kulturalne, twórcze, metody wyciszenia, jogi i medytacji, które pozwalają odnaleźć każdej osobie drogę własnego rozwoju osobistego i uzyskać harmonię w życiu; promocja harmonijnego i zdrowego stylu życia, kreatywnych i alternatywnych form myślenia i działania, kształtowanie wrażliwości i postaw prospołecznych.


Projekt Ogród Wola jest realizowany przez Fundację Kulturotwórczą Grupa W Działaniu przy wsparciu Wola Park i Castorama Wola.
Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.
ogrodwola.pl

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site