Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

X Rodzinny Piknik Integracyjny Mazowieckiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego

X Rodzinny Piknik Integracyjny Mazowieckiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego

reklama
data Data: 15 czerwca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Park im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila) (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Mazowieckie Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu zapraszają na X Rodzinny Piknik Integracyjny Mazowieckiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego pod hasłem "Zawody Zaufania Publicznego dla Społeczeństwa", który odbędzie się w dniu 15 czerwca 2019 r. na terenie Parku im. Romana Kozłowskiego w Warszawie (Ursynów).

PROGRAM ARTYSTYCZNY:
11.00 - pokaz taktyk i technik walki
11.45 - zaśpiewa Barbara Kurdej-Szatan
12.00 - uroczyste otwarcie pikniku: Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan
12.30 - Mureno/Nina Nu
13.45 - Orkiestra Grandioso
15.00 - zespół HLA 4 Transplant
16.00 - Akordeonowe Smyki

Na pikniku zaproponujemy różnego rodzaju Strefy Aktywności:

• STREFA ZDROWIA:

- Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu stworzy możliwość przeprowadzenia kontroli ciśnienia krwi, poziomu glukozy we krwi, instruktaż udzielania pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia z użyciem defibrylatora, który można coraz częściej spotkać w wielu miejscach użyteczności publicznej, dla przyszłych rodziców i nie tylko, instruktaż w zakresie pielęgnacji noworodka z wykorzystaniem nabywania umiejętności w zakresie wykonywania masażu Shantala

-Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zapewni na pikniku:
strefę do przewijana oraz dla kobiet karmiących dzieci, spotkania z lekarzem w zakresie edukacji i działań chroniących nas przed smogiem, a łącząc przyjemne z pożytecznym dla najmłodszych będzie zorganizowany teatrzyk
o tematyce związanej ze smogiem. Będzie również fotobudka, w której śmieszne rekwizyty gwarantują świetną zabawę.

- Adamed dla Seniora:
Podczas wydarzenia w przestrzeni programu "Adamed dla Seniora", wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań spirometrii, oraz konsultacji z lekarzem pulmonologiem, oznaczyć poziom glukozy we krwi,
przeprowadzić kontrolę ciśnienia, a także wykonać pomiar wskaźnika „kostka–ramię” – to proste badanie może uchronić przed zawałem serca i udarem mózgu, a także niedokrwieniem nóg.
Można będzie skorzystać z konsultacji specjalisty.
Oprócz tego, dla wszystkich chętnych będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć nordic walkingu, prowadzonych przez profesjonalnych
trenerów.

STREFA AKTYWNOŚCI SAMORZĄDÓW:

Przy stanowiskach poszczególnych samorządów zawodów zaufania publicznego będzie można spotkać ciekawych ekspertów i świetnie się bawić.
Będzie to wyjątkowa okazja, by bliżej poznać zasady funkcjonowania zawodów takich jak: doradca podatkowy, rzecznik patentowy, inżynier budownictwa, oraz zasięgnąć fachowej porady.
• Przy stoisku Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie na uczestników wydarzenia, czekać będą radcy prawni oraz aplikanci radcowscy, którzy opowiedzą o swojej profesji przy pysznej kawie serwowanej przez baristę.
Zapewnione będą ekscytujące rozrywki, obok których nie sposób będzie przejść obojętnie – jedną z nich to trenażer strzelecki, dzięki któremu w
bezpiecznych warunkach będzie można sprawdzić swoją sprawność posługiwania się bronią.
Kolejną atrakcją będą alko-narko-gogle, które pozwolą doświadczyć różnych stanów niedyspozycji psychofizycznej. Oprócz tego na wszystkich gości czekać będzie wata cukrowa oraz firmowe krówki, które z pewnością umilą czas spędzony na Pikniku.
• Okręgowa Izba Adwokacka w Warszawie zapewni słodką przekąskę pod nazwą „Zjedz Pączka z Adwokatem” - na 100-lecie Warszawskiej Adwokatury, a także zaproponuje gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, a dodatkową
atrakcją będą segway'e.
• Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej zaprasza dzieci i dorosłych do Kółka Architektonicznego na "Układanie Warszawy". Każdy będzie mógł błyskawicznie zaprojektować serce miasta z "lotu ptaka".

• MUZYKA DLA MŁODSZYCH I STARSZYCH:
Piknik to także wiele atrakcji muzycznych. Na scenie głównej będzie można posłuchać wyjątkowych wykonawców, oraz bawić się przy muzyce dla młodszych i starszych, którą zapewni DJ Latino.
Wyjątkowymi gośćmi będą:
Mateusz Damięcki - popularny aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, który oficjalnie otworzy piknik oraz Barbara Kurdej-Szatan popularna aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która nie tylko zaśpiewa, ale również będzie towarzyszyć Mateuszowi Damięckiemu podczas oficjalnego otwarcia pikniku.

Na scenie zobaczymy:
Jacka Mureno - gwiazdę Teatru Sabat oraz Ninę Nu – artystkę, znaną z radia i telewizji w recitalu z piosenkami wielkich twórców i artystów, z kraju i ze świata. To nie tylko hity, ale muzyczne byty rozsiewające piękno mistrzowskich tekstów i kompozycji. Mówią o tym, co ważne i potrzebne do dobrego i spokojnego życia: Miłość, Przyjaźń, Wolność, Akceptacja, Taniec, Śpiew, Nadzieja.
Zagra zespół HLA 4 Transplant, którego liderem i założycielem jest człowiek petarda! Znany warszawski kardiochirurg prof. Zygmunt Kaliciński, muzyk, producent muzyczny zespołu, założyciel Fundacji dla transplantacji Zostaw serce na ziemi.
Pokaz taktyk i technik walki w wykonaniu Kompanii Reprezentacyjnej Klas Policyjnych reprezentujących Szkołę im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu,
medalistów roku 2018 i 2019 podczas Przeglądu Musztry Paradnej Klas Mundurowych.
Wystąpi radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso - jedna z najlepszych młodzieżowych orkiestr w Polsce skupiająca artystycznie uzdolnione dzieci i młodzież w wieku od 8 do 24 lat. W repertuarze Orkiestry znajdują się m.in. dzieła wielkich symfoników zarówno polskich, jak i światowych, muzyka współczesna i popularna.
Zagrają Akordeonowe Smyki - uczniowie z Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu I stopnia. Zespół "Akordeonowe Smyki" pod dyrekcją Andrzeja Humskiego zaprezentuje w swoim repertuarze utwory o charakterze tanecznym, melodie ludowe, popularne i latynoamerykańskie.

DLA NAJMŁODSZYCH:
Gwarantujemy „zero nudy”. Dzieci będą mogły korzystać z atrakcji takich jak:
Malowanie buziek
Miasteczko Dmuchanców:
• Zjeżdżalnia duża "Ryba"
• Zamek do skakania "Statek"
• Ścianka do wspinaczki dmuchana
• Byk rodeo dmuchany
• Mały tor przeszkód dla dzieci do lat 6
• Jumping tower- wieża do skoków
• surfing symulator
• Bowling- kręgle
• Segway typ: X2 (terenowy)
• tenis mini dla dzieci z trenerem
• Przedszkole- świat krasnala

Nie zabraknie edukacji i informacji o ekologii.
Proponujemy warsztaty podczas których można będzie własnoręcznie wykonać odbitki roślin na bawełnianej tkaninie i nauczyć się ponownie
wykorzystać materiały zgodnie z zasadą zero waste.
Stworzone podczas zajęć woreczki służyć będą jako torebki do pakowania np. warzyw w czasie zakupów. Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników
z otaczającymi nas roślinami, ponowne wykorzystanie materiałów, zwrócenie uwagi na ekologię, a także rozwijanie kreatywności, umiejętności współpracy i podniesienie samooceny.

BAKOMA zapewni pyszne deserki i jogurty.

Na pikniku będzie można spotkać maskotkę Collegim Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej, której celem jest między innymi kształcenie kadr dla przyszłości — w tym pielęgniarek i położnych.

• STREFA CATERINGU:
Catering Poland Group zapewni kulinaria na każde podniebienie i każdą kieszeń.

Patronat honorowy: Burmistrz Dzielnicy Ursynów oraz Prezydent Miasta Radomia.
Patronat medialny: Radio Dla Ciebie
Sponsor: MITCAR

15 czerwca 2019 r. nie może Was z nami zabraknąć!
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site